Partneři sekce:

Větrejte moderně. Levněji a bez prachu

Dostatečně vyvětraný dům je základem pro zdravý život a komfortní vnitřní prostředí domu. Jak to ale zařídit bez toho, aniž bychom si do domu vpouštěli prach a v zimě topili pánu bohu do oken? Běžné otevření okna na to nestačí. 

Ventilátor RadiCal zajistí optimální klima pro vaše bydlení

Hovoříme-li o centrální bytové ventilaci a klimatizaci, stejně jako o tepelných čerpadlech, čističkách vzduchu a chlazení rozvaděčů, snižování spotřeby energie je jasným trendem. Jedním ze způsobů, jak na tento fakt výrobci reagují, je navrhování svých produktů tak, aby minimalizovaly tlakové ztráty ventilátoru související s instalací.

Klimatický modul ComfoClime zvýší kvalitu vzduchu i bydlení

Optimální klima v interiéru zajistí centrální systém řízeného větrání s rekuperací tepla s nadstavbou v podobě klimatického modulu Zehnder ComfoClime. Ten díky schopnosti dodatečně upravovat přívodní vzduch umožňuje kontrolu nad jeho teplotou i vlhkostí a navíc se energeticky úsporně postará o vytvoření zdravého prostředí.

Probouzejte se odpočatí díky čistému vzduchu

Přirozeným důsledkem požadavku na neustálé snižování spotřeby energií je stále se zvyšující kvalita nových i rekonstruovaných staveb. Kvalitnější okna, fasáda i jednotlivé stavební detaily dokáží snížit energetickou spotřebu budovy téměř na nulu.

Panasonic air e se hodi napriklad do kancelari obchodnich center hotelu restauraci a vsude tam kde je kvalita vzduchu absolutni prioritou

Panasonic air-e čistí vzduch pomocí miliard nanočástic

Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions uvedla v říjnu na český trh air-e – svůj první samostatný generátor nanoe™X. Tato technologie dokáže v interiéru mimořádně účinně eliminovat ze vzduchu viry, pyly, bakterie, plísně i zápach. Novinka air-e se tak hodí například do kanceláří, obchodních center, hotelů, restaurací a všude tam, kde je kvalita vzduchu absolutní prioritou.

Klimatizace Panasonic Etherea Graphite Grey nabízí skvělý výkon, tichý provoz i eleganci

Panasonic Heating & Cooling Solutions rozšiřuje řadu rezidenčních klimatizací Etherea o model s názvem Graphite Grey. Tato grafitově šedá klimatizace se nachází v nejvyšší energetické třídě A+++, nabízí velmi tichý provoz (hluk pouhých 19 dB) a navíc vestavěnou technologii nanoe™X. Ta pomocí nanočástic čistí vzduch v domácnosti od různých typů škodlivin včetně virů, pylů či plísní.