ASB Architektura Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Partneři sekce:

Hliníková okna a dveře pro rodinné domy a moderní budovy od společnosti AVG group, a.s. jsou často nedílnou součástí mnoha moderních projektů, u kterých je požadavek vytvořit nadčasový a originální design. Hliníková okna a dveře AVG jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a ve 100% zaručené kvalitě.

Halové systémy a ocelové haly od výrobce AVG group, a.s. přinášejí všestranné využití. AVG GROUP navrhuje a vyrábí velmi kvalitní řešení multifunkčních halových systémů, pro která se rozhoduje většina investorů.

Společnost AVG GROUP nabízí moderní multifunkční haly s využití pro jakýkoli prostor. „Jak postavit halu?“ a co všechno je třeba vědět a udělat ve správném postupu se vám pokusíme přiblížit v tomto článku.

Výroba a montáž hal z ocelových konstrukcí od nejznámějšího a největšího výrobce AVG GROUP je garantována tradicí a velkým množstvím realizací na Slovensku a v Česku. AVG GROUP je zárukou kvality pro správný návrh moderních multifunkčních hal, ocelových konstrukcí a nadčasových fasádních systémů za přijatelné ceny.

Haly AVG od společnosti AVG GROUP, která je největším a nejznámějším výrobcem halových objektů a moderních fasádních systémů jsou vyrobeny v certifikovaném závodě podle vnitropodnikových směrnic a přísných evropských norem. Přinášíme vám 10 důvodů, proč se rozhodnout pro originál haly AVG od tohoto dodavatele.

AVG group, a.s. je výrobcem ocelových montovaných hal s nejlepšími řešeními pro zákaznické požadavky z různých sektorů využití služeb, obchodu, výroby nebo skladování.

Skladová hala a logistická hala zrealizována výrobcem halových objektů AVG GROUP v certifikovaném výrobním závodě nabízí nejlepší konstrukční řešení, která jsou ověřena stovkami realizací.

V oblasti logistiky a návrzích průmyslových a logistických center dlouhou dobu panovala funkčnost na úkor estetiky. V poslední době se však požadavky klientů mění a architekti jsou čím dál častěji oslovováni o kreativní návrhy také v oblasti výrobních hal či logistických center.

Mnoho podnikatelských záměrů si žádá investici do moderních objektů pro různou podnikatelskou činnost. Ruku v ruce je dobrý „byznys nápad“ a vlastní originální styl moderní ocelové montované haly AVG nebo montované budovy AVG. Ocelová montovaná hala AVG a moderní montovaná budova AVG nabízí mnoho výhod, které jsou důležité pro dlouhodobý a bezproblémový účel využití těchto moderních objektů.

Montované haly AVG, které vyrábí společnost AVG group, a.s. ve vlastním výrobním závodě nacházejí využití pro různý sektor průmyslu, výroby, skladování a logistiky, obchodu a služeb, sportu a relaxačním aktivitám. Montované haly AVG přímo z kvalitní výroby je dokonalý a jedinečný „PROSTOR PRO VÁŠ BIZNIS“.

AVG group, a.s. – vyrábí, navrhuje, dodává a odborně smontuje OCELOVÉ HALY. Každá ocelová hala vyrobená v našem vlastním závodě od naší společnosti AVG GROUP najde využití pro jakýkoli „PROSTOR PRO VÁŠ BIZNIS“.

Na kopci nad Valticemi bývala před ne až tak dávnými časy umístěna rota pohraniční stráže. Není divu, vyvýšená místa nabízí jedinečný výhled na zelený horizont Pálavy. Pohraničníci se však nekochali krásnými pohledy, měli za úkol střežit ostnatý drát a chytat lidi, kteří by chtěli uprchnout do Rakouska. Tato doba je naštěstí pryč a obranu státní hranice nahradila péče o vinohrady a o krajinu.

Lenka Zemanová -