Casa lo Alto 20

Casa lo Alto: relaxace uprostřed španělské vinice

Tradiční hospodářské usedlosti slouží všude ve světě k produkci potravin. Obvykle jde o menší produkční celky, které se zaměřují na tradiční přístup k pěstování rostlin a chovu zvířat s co nejmenším zásahem do krajiny. Jsou také vyhledávaným cílem turistů, a to nejen kvůli degustaci či nákupu výpěstků, ale i jako místo, kde lze pasivně či aktivní prací strávit dovolenou.

Litomyšlské nábřeží 12

Litomyšlské nábřeží

Zdařilé realizace v Litomyšli se stávají už jakýmsi předem očekávaným pravidlem. Úpravy litomyšlského nábřeží od architektů Rusiny a Freie jsou však přesto něčím překvapivě výjimečné. Vycházejí z potřeb místních obyvatel a kultivují zažité představy o tom, jak může vypadat prostor dětských her.

Tutzing05 1200

Dům ve stínu liliovníku tulipánokvětého

Tutzing se nachází na břehu jezera ledovcového původu s křišťálově čistou vodou Starnberger See. Ideální místo pro život – pod Alpami, v nádherné přírodě bavorského venkova, a přesto v přímém dosahu města, dostupné biopotraviny z místních zdrojů a vhodné podmínky pro letní i zimní sporty, to vše dělá z tohoto místa žádanou lokalitu k bydlení.