Decentrální větrací systém VRL-C 870 G Premium

Klasické větrání otevřenými okny je minulostí. Decentrální větrací systém představuje efektivní způsob větrání, který díky rekuperaci zabraňuje úniku tepla, a navíc snižuje množství prachu.

Systém je vhodný nejen pro školy a školky, kancelářské prostory, restaurace nebo jiné konfekční místnosti, ale i pro váš domov. Společnost STIEBEL ELTRON představuje decentrální větrací systém VRL-C 870 G Premium s jednoduchou údržbou a flexibilní instalací, vhodný pro zdravé a komfortní prostředí ve větších prostorech.

Zdroj: STIEBEL ELTRON

Decentrální větrací systém VRL-C 870 G Premium má až 92% účinnost rekuperace tepla. Díky nastavitelné mřížce dochází k optimalizaci vedení vzduchu dovnitř i ven. Jeho nespornou výhodou jsou integrované filtry, které snižují podíl aerosolů, spór a dalších nečistot. Vzduch v místnosti je tak stále čerstvý a snižuje se riziko výskytu bakterií a virů, které jsou hlavně v dětských kolektivech velmi rozšířené. Součástí příslušenství je i snímač pro měření koncentrace CO2 ve vzduchu, díky čemuž přístroj plně automaticky reguluje svůj výkon. Systém je navržen tak, aby minimalizoval šíření požáru a kouřových plynů a byl nenáročný na údržbu.

Komerční informace; zdroj: STIEBEL ELTRON