Zážitkové a komunikační centrum GROHE X - ilustrační foto

Budoucnost bydlení a problémy dneška. GROHE X Summit nabídl inspirativní přednášky

Přednášky, panelové diskuse, Masterclass workshopy a mnoho dalších. První den premiérového GROHE X Summitu s podtitulem „Caring for Water“ představil vedení společnosti GROHE, experty, výzkumné pracovníky a osobnosti z businessu, kteří diskutovali o četných sociálních, ekonomických a environmentálních problémech, kterým dnes čelíme.

EnergyCamp 2023 se blíží

Současná energetická krize, obnovitelné zdroje a inovace v energetice a energetickém managementu budou hlavními tématy mezinárodní odborné konference EnergyCamp 2023. Konference se uskuteční 20. a 21. 4. 2023 v Popradu (SR) a organizují ji společnosti CHASTIA s.r.o. a TERMOKLIMA s.r.o.

Zlín Design Week

Mezinárodní soutěž Best in Design dává šanci designérům do 30 let

14. ročník mezinárodní soutěže Best in Design je určen studentům, designérům a všem novým talentům, kteří chtějí ve svých pracích ukázat netradiční řešení, a získat tak podporu pro svoji tvorbu. Nově se otevírá i soutěžní kategorie Service Design, jediná svého druhu v České republice.

24. ročník Konference Izolace 2023

Už za týden proběhne další ročník odborné česko-slovenské konference Izolace 2023. Její téma bylo zvoleno tak, aby reflektovalo nejžhavější potřeby současnosti, pokud jde o střechy.

konference

Redakce radí: kam v únoru za vzděláním a vědomostmi?

Začal nejkratší měsíc v roce, který ani letos nebude přestupný (na bonusový den si musíme počkat do příštího roku), což ovšem neznamená, že nás vezmou zkrátka i pořadatelé akcí, konferencí, tiskovek či přednášek. Ošizeni nepochybně nebudeme ani na pestrém výběru témat a pokrácen nebude ani čas jednotlivých happeningů. Ale už konec s variacemi na téma “krátké” a pojďme se podívat, co nás v tomto měsíci čeká!