Partneři sekce:
black nabidka 2

Černé bednění? Ne… máme jen BLACK FRIDAY!

Nákup bednicí techniky online není žádná novinka. Už nějakou dobu funguje online obchod s bednicí technikou shop.doka.com a u zákazníků se těší výraznému zájmu. Vždyť v online pobočkách Doka se uskuteční na tři stovky nákupů každý měsíc, a to je v oblasti bednění co říct. Nově ale Doka rozjela také online výprodeje, které zatím byly dostupné jen v případě výraznějších výprodejových akcí nebo v rámci odkupů z nájmu.

Je to malé kliknutí pro člověka, ale velký skok pro stavbu. Tak se dá popsat elektronický obchod shop.doka.com, který nabízí možnost koupě nebo pronájmu bednění online. Při nákupu nebo nájmu bednění skrze online shop dokáže stavba výrazně ušetřit čas i lidské zdroje.

Bednění bezpečně: online nákupy bednicí techniky

Online nákupy jsou jednoduché, pohodlně a zejména bezpečné. V dnešní době lze pořídit online celá řada zboží a služeb, bednicí systémy a bednění nevyjímaje. Stavebníci tak mohou ušetřit čas, výhodně pořídit a to vše bez nutnosti fyzického kontaktu. Dá se říci, že se jedná o „Malé kliknutí pro člověka, ale obrovský skok pro stavbu“, jak říká motto internetového obchodu shop.doka.com.

Drony jsou často jedinou možností kontroly nepřístupných konstrukcí

Tři pětiny ocelových konstrukcí v Česku jsou v havarijním stavu

Až 60 procent ocelových konstrukcí v Česku je v havarijním stavu. Vyplývá to z výsledků více než 163 kontrol, které v uplynulém roce provedla společnost Bureau Veritas ve skladovacích halách, výrobních provozech a na potrubních mostech. Mnoho konstrukcí je zároveň špatně přístupných a kontrolovat jejich stav je možné pouze s využitím dronů.

Jak správně vybrat svařovací kukly a brýle?

Jak správně vybrat svařovací kukly a brýle?

Každý svářeč moc dobře ví, že chránit si při svařování svůj zrak před škodlivým zářením je velmi důležité. Ochranné kukly určené pro svařování chrání před létajícími jiskrami a žhavými šponami nejen oči, ale také celou hlavu. Jak ale správně vybrat, aby vaše svařovací kukla nebo nové brýle s ochranným filtrem vaši kůži před tímto nebezpečím skutečně ochránily?

Ohlédnutí za Liebherr RoadShow 2018

Ohlédnutí za Liebherr RoadShow 2018

Od začátku dubna do poloviny května 2018 proběhla na několika stanovištích v Rakousku a Maďarsku Liebherr RoadShow. Předváděcí akci navštívilo kolem 5 800 zákazníků a partnerů. Pod převážně zářícím sluncem měli hosté možnost si při moderovaném programu, praktických ukázkách a testování v terénu vyzkoušet výkonnost a rozmanitost nabídky stavebních strojů Liebherr.