Mezi bydlením v maringotce a maringotce je rozdíl. A to protože není maringotka jako maringotka. Architekti navrhli chatu nebo chcete-li domek – ve tvaru maringotky, vypadající úplně jako maringotka. Více v článku Designová maringotka na šumavské stráni

FI 3

Veletrh FOR INTERIOR představí unikání expozici nábytkových řešení INSPIRACE PRO BYDLENÍ

Veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR uvede během svého podzimního ročníku unikátní kompilaci interiérů s názvem INSPIRACE PRO BYDLENÍ. Ve dnech 1. až 4. října v PVA EXPO PRAHA najdou návštěvníci veletrhu pět interiérových variant s kombinacemi nábytkových řešení v domácnosti. Pro tipy i pro rady od uznávaných designérů si zájemci mohou přijít na každodenní komentované prohlídky po dobu konání akce. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

SHOWROOM KŘIŽÍKOVA PRAHA

Showroom produktů české značky KORADO V Praze a v Brně

Součástí Centra bydlení a designu Kaštanová v Brně a Křižíkova v Praze je od loňského roku expozice značky KORADO, předního českého výrobce otopných těles. KORADO nabízí kompletní řešení v oblasti vytápění s důrazem na moderní a nízkoenergetické prvky a systémy. Kromě koncových produktů pro vytápění nabízí i řešení pro řízené odvětrávání budov v podobě lokálních i centrálních rekuperačních jednotek.

Vhodně zkombinovaná černá dodá koupelně originalitu

Inspirace v koupelnách

Trendy v koupelnách a designové novinky můžete načerpat v karlínském koupelnovém studiu MARO Nová tvář koupelen. Velkolepé prostory poskytují prostor pro ukázku různých stylů koupelen, velkoformátových obkladů a aktuálních trendů v oblasti koupelnového vybavení.

Vínobar Dvojka

Vínobar Dvojka – trochu punk a trochu vintage

Restaurace, kavárny, bary či vinárny, ambasadory dobrého jídla a lahodných nápojů, má navíc většina s nás spojeny se setkáváním, ať pracovním či s přáteli. I tyto podniky prožívají dnes těžké časy, nicméně majitelé, kteří je otvírali s nadšením a láskou, dělají vše pro to, aby tady byly, jestliže budeme potřebovat povzbudit, posedět, načerpat sil.