Ani jahody se bez správného světla neobejdou

Farma Vraňany Hanč na Mělnicku, proslulá především pěstováním jahod, otevřela nedávno pro své zákazníky nově vybudované farmářské centrum s prodejnou, kavárnou a bistrem. Příjemné osvětlení celého areálu zajišťují inovativní svítidla Zumtobel a Thorn.

Delta Light ve světle novinek a inovací

The Lighting Bible 14 se rozšiřuje o sérii zbrusu nových a inovovaných funkčních i estetických svítidel. Vstupte s námi do světa Pure Lighting Pleasure a prozkoumejte hranice designu, výkonu, architektury a inovativních technologií.

Vyber si svůj styl: čisté linie a zasněná barevnost nových spínacích přístrojů Hager lumina

Minimalistický tvar, kvalitní řemeslné zpracování a nevtíravá barevnost. Společnost Hager Electro uvedla na český a slovenský trh tři nové designové řady vypínačů lumina. Portfolio domovních přístrojů lumina je velmi široké a plně vyhoví současným požadavkům na kvalitní provedení elektroinstalace: ať už se jedná o vícenásobné klapky se signalizačním podsvícením nebo bez, otočné stmívače, žaluziové spínače, pohybová čidla nebo třeba HDMI zásuvku, přístroje lumina dokáží vyhovět.

Vždy ve správném světle

I prémiové produkty se skvělým a jedinečným designem, jakými jsou exkluzivní sportovní vozy Porsche, vypadají ještě lépe, když jsou správně osvětleny. O tom se nyní přesvědčují návštěvníci showroomu Porsche Centrum Praha, který vsadil na komplexní osvětlení značek Zumtobel a Thorn.

Entero. One for all

Společnost Delta Light odhalila zcela novou produktovou řadu svítidel – Entero. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit takové svítidlo, které by se dalo použít napříč všemi možnými projekty, v interiéru i exteriéru, snadno kombinovatelné i s dalšími svítidly ze série Delta Light. Zkrátka jediné svítidlo pro všechny účely.

Zdařilá rekonstrukce fotoateliéru: Designové vypínače a moderní bezšroubové elektrokomponenty

Fotografové Lenka a David Raubovi se pustili do kompletní rekonstrukce svého ateliéru zrovna když světem začal obcházet koronavirus. S vidinou nejisté budoucnosti stáli rázem před novým rozhodnutím, které museli udělat: vlétnout do přestavby s plnou parádou, nebo se raději držet při zemi a šetřit? Příběh této rekonstrukce skončil happyendem a retro otočné vypínače berker se nakonec staly dominantou celého interiéru.

Centrální vypínač pomáhá při odchodu z domu

Jak si vybrat vypínač a co vše může umět

Každý, kdo se rozhodne vylepšit své bydlení, stojí před rozhodnutím, jestli půjde jen o prostou změnu vzhledu prostoru, což znamená i jistá technická omezení, nebo si bydlení kompletně přizpůsobí svým potřebám tak, aby nemusel žádná omezení řešit.