Partneři sekce:

Budova radnice bývá reprezentativní vizitkou města a současně centrum komunikace s občany. Často tedy o mnohém napoví. Je tedy jen dobře, že se i v menších městech staví nové architektonicky zajímavé budovy.

Renomovaný švýcarský výrobce Zehnder přichází s novinkou – plochou větrací jednotkou Zehnder ComfoAir Flex, která při zachování vysoké kvality a výkonu dokáže garantovat stejný komfort větrání jako standardní osvědčené větrací jednotky Zehnder. Avšak bez omezení malým prostorem!

Když bylo v pražských Jinonicích rozhodnuto o rekonstrukci výukového objektu Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a současně o dostavbě knihovny, měli architekti pro novostavbu k dispozici relativně složitý, úzký a podlouhlý pozemek situovaný nad strmým svahem severním směrem od původní budovy.

Radiátor Apollo je novinkou od firmy P.M.H.. Navazuje na velmi úspěšný radiátor Theia.

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu modelů a typů radiátorů české výroby. Radiátory jsou vhodné nejen do koupelny, ale svým designem je lze umístit i do chodeb, obýváků a jiných bytových prostor.

Podlahové teplovodní vytápění má jednu zajímavou výhodu, která vynikne zejména u rekonstrukcí starších či historických budov. Veškerá technika je ukryta pod podlahou a nejenže není vidět, ale také nikomu a nikde nepřekáží.

Ve středu 31. května 2023 se v Praze uskutečnil první ročník konference H2 HEATING, který se věnoval využití vodíkových technologií v oblasti vytápění budov.

Součástí holdingu Fenix Group je i výrobní závod v Jeseníku. V jeho prostorách se v období let 2020 a 2021 hodnotilo elektrické sálavé vytápění z pohledu spotřeby energie u reálných výrobních a skladových provozů.

Navzdory velmi dlouhé tradici dnešní designové článkové radiátory Zehnder Charleston neusnuly na vavřínech a díky své variabilitě padnou prakticky do každého prostoru. Seznamte se s „chameleonem“ ve světě topných těles.

Radiátor Apollo je novinkou od firmy P.M.H.. Navazuje na velmi úspěšný radiátor Theia.

Tepelné ztráty při větrání běžným způsobem okny jsou značné, u dnešních dobře izolovaných domů mnohdy vyšší než prostupem stavební konstrukcí. Systém komfortního větrání plně využívá účinek vzduchotěsných plášťů budov a přináší tak úspory nákladů společně s tolik potřebným komfortem přívodu čerstvého čistého vzduchu do interiéru.

Elektrické sušáky jsou v dnešní době nejen velmi praktickým a stylovým doplňkem vaší koupelny, ale jsou v době drahé energie i nejekonomičtějším řešením. Jejich praktičnost spočívá zejména v jednoduché montáži bez jakýchkoliv příprav a plnění.