Nové ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma21 ze skla nebo břidlice

Nové ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma21 ze skla nebo břidlice

Rodina ovládacích tlačítek s kruhovými splachovacími poli má nový přírůstek. Tlačítko Geberit Sigma21 je k dispozici ze skla ve třech barevných provedeních a ve vysoce kvalitním zpracování. Další variantou je model vyrobený – u Geberitu poprvé – z břidlice.

V širokém sortimentu ovládacích tlačítek Geberit se najde něco pro každého. Různé materiály, tvary a barvy a řada rozličných povrchových úprav otevírají širokou škálu možností, jak dát každé koupelně ten správný akcent.

Ruční práce Jednotlivé díly tlačítka jsou s velkou pečlivostí sestavovány ručně.

Ruční práce
Jednotlivé díly tlačítka jsou s velkou pečlivostí sestavovány ručně.

Geberit Sigma21 je nejluxusnější ovládací tlačítko splachování, které kdy Geberit uvedl na trh. Jeho vzhled vychází z designu tlačítka Sigma20. Verze ze skla (černého, bílého nebo pískového) překvapuje svým precizně provedeným vybroušením, které rafinovaným způsobem odráží světlo. Model „Černá břidlice“ představuje první tlačítko Geberit vytvořené z přírodního materiálu. Každé tlačítko je vyrobeno z jednoho kusu této jemně zrnité břidlice. Do rámu tlačítka je také možné vložit vlastní výplň podle přání zákazníka.

Elegantní křivky Stejně jako jeho blízký příbuzný – plastové ovládací tlačítko Geberit Sigma20 – má skleněná verze nového tlačítka Sigma21 elegantně vytvarovaná ovládací pole.

Elegantní křivky
Stejně jako jeho blízký příbuzný – plastové ovládací tlačítko Geberit Sigma20 – má skleněná verze nového tlačítka Sigma21 elegantně vytvarovaná ovládací pole.

 

Další informace a fotografie najdete na www.geberit.cz/tlacitka

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

Komentáře