Sen milovníků designu, tepla i pořádku v koupelně – radiátor Zehnder Deseo Verso

Zehnder Deseo Verso 02
Zdroj: Zehnder

Minimalistický skleněný radiátor Zehnder Deseo Verso Vás uchvátí čistým puristickým designem, špičkovým výkonem, mimořádně kvalitním provedením a originálním řešením sušáků na ručníky. Díky mimořádnému provedení hodí do jakékoli koupelny. Je ideálním radiátorem pro milovníky designu i čistých a uklizených koupelen.

Zehnder Deseo Verso je skleněný, mírně zaoblený infračervený panel s vysokým podílem sálavého
tepla, které maximalizuje tepelný komfort v místnosti, jež je díky svému napojení na elektřinu nezávislý na celkové otopné soustavě. Zatopit si v koupelně je tak možné bez ohledu na topnou sezónu podle vlastní potřeby.

Moderní a funkční design

Výrazné vylepšení a inovativní řešení, které je „typicky zehnderovskou“ designovou odpovědí na tradiční koupelnové žebříky, se skrývá ve dvou výsuvných ramenech pro sušení ručníků ukrytých za tělem radiátoru. Dokonale sladěnou koupelnu tak nic neruší – uživatel vnímá pouze puristickou krásu lesklého skleněného povrchu radiátoru.

Zehnder Deseo Verso se dodává ve dvou rozměrech v moderních povrchových úpravách černá lesklá, bílá lesklá a zrcadlo. Provedení zrcadlo ocení především ti, kdo touží mít v koupelně velké zrcadlo a mají omezený prostor.

Zehnder Deseo Verso 04
Source: Zehnder

Koupelnový designový radiátor je v nabídce ve dvou výškách (1500 a 1750 mm) o šířce 475 mm. Výkon menšího radiátoru je 600, většího 750 W. Větší verze radiátoru umožňuje instalaci dvou výsuvných ramen na ručníky, menší jednoho.

Snadné ovládání

Obsluha designového koupelnového radiátoru je pomocí integrovaných dotykových tlačítek, jejichž povrch je sjednocený s povrchem radiátoru, či dálkovým ovládáním. Design dotykových tlačítek je stejně minimalistický jako celého tělesa a dokonale ladí s puristickým laděním radiátoru.

Základní ovládání umožňuje vybrat jeden ze tří předvolených stupňů vytápění (45°, 55°a 65°), dětskou pojistku a přepnutí do úsporného módu stand-by. Doplňkové dálkové ovládání umožňuje například ochranu proti mrazu či nastavení denního, potažmo týdenního programu.

Zehnder Deseo Verso 03
Source: Zehnder

Správná volba

Elektrické radiátory Zehnder v sobě snoubí krásu s inteligencí. Představují atraktivní řešení vytápění interiéru pro novostavby i rekonstrukce. Perfektně doplňují nebo nahrazují stávající systém vytápění, např. u staveb s nízkou spotřebou energie.

Elektrické radiátory Zehnder pomáhají vytvářet zdravé a komfortní vnitřní klima a zároveň šetří energii a pořizovací i provozní náklady. Tradičně kvalitní zpracování od švýcarského výrobce Zehnder zaručuje radiátoru Zehnder Deseo Verso, stejně jako ostatním výrobkům značky, dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost.

Zehnder Deseo Verso je radiátor promyšlený do posledního detailu.

www.zehnder.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder