Redakce radí: srpnové tipy na online akce

Zdroj: Shutterstock

Přestože letní měsíce jsou vždy dobou útlumu, i v srpnu se dají najít přednášky a streamy, které nám pomohou zaměstnat hlavu a dozvědět se něco nového. Pokud tedy nemáte v plánu dovolenou v některé z dovolenkových, snad bezpečných, destinací, neváhejte se přihlásit nebo i alespoň zapsat do kalendáře termíny všech akcí, které vás zaujmou! A z čeho můžete vybírat?

Výhody tepelných čerpadel systému země-voda, životnost tepelných čerpadel při jejich celoročním využívání

Pořadatel: Stiebel Eltron
Kdy: semináře v průběhu celého srpna (5., 10., 12., 17., 19.)
Vstupné: zdarma

Série jedno či dvouhodinových seminářů zabývajících se tématy ohřevu teplé vody, zásobníkových ohřívačů vody, decentrálních větracích jednotek ad. Na každý seminář je nutno se hlásit samostatně.

Školení Merbon SCADA

Pořadatel: Domat Control System s.r.o.
Kdy: 5. 8. od 9.00
Vstupné: zdarma

Školení má za úkol seznámit s instalací a základy práce se softwarem Merbon SCADA. Školení je určeno pro techniky, kteří budou nejen připravovat projekty, ale i zaškolovat. Vhodné pro OS Win 8.1 a novější.

Plnohodnotná koupelna i na malém prostoru

Pořadatel: AZ Promo, s. r. o. – Laufen
Kdy: 13. 8. od 10.00
Vstupné: zdarma

Webinář seznámí účastníky s výrobky Laufen, Roca a Jika, které nabízejí možnost vybavení plnohodnotné koupelny i na minimálním prostoru.

Gastro aneb zpracování kuchyňských odpadů

Pořadatel: ASIO NEW
Kdy: 27. 8.
Vstupné: zdarma

Kuchyňské odpady jsou klasifikovány jako nebezpečný odpad a momentálně existují pouze dva způsoby, jak je s ním možné zacházet – sběr, nebo likvidace odpadů v místě (rychlokompostování nebo tepelná destrukce). Jak tedy s takovým odpadem nakládat?

Aplikace desek CETRIS v požární ochraně

Pořadatel: AZ Promo, s. r. o. – Cetris
Kdy: 27. 8. od 10.00
Vstupné: zdarma

Webinář pojednávající o tom, co je třeba vědět při návrhu a realizaci skladeb konstrukcí se stanovenou požární odolností. Webinářem provede odborník na problematiku navrhování a realizace různě orientovaných skladeb konstrukcí s požární odolností.

red, vypracováno z informací jednotlivých akcí