shutterstock 1891746817

Redakce radí: červencové tipy na online akce

Ani v červenci se nebudeme nudit! Přestože počet pořádaných akcí výrazně klesl – nepochybně zejména kvůli plánování dovolených (kdo by také chtěl pořádat akci, kde se nakonec nikdo neukáže?), je stále z čeho vybírat, a to i z pohodlí našeho domova. Anebo přímo z pláže, pokud je v dosahu wifi.

Jakých akcí se tedy můžeme zúčastnit v červenci?

Větrací potrubní systémy snadno a rychle / vlhkost v rodinných domech a jak se s ní vypořádat?

Pořadatel: Stiebel Eltron
Kdy: semináře v průběhu celého července (8., 14., 15., 16., 20., 22., 28.)
Vstupné: zdarma

Série jedno či dvouhodinových seminářů zabývajících se tématy ohřevu teplé vody, zásobníkových ohřívačů vody, decentrálních větracích jednotek ad. Na každý seminář je nutno se hlásit samostatně.

Merbon IDE pro pokročilé

Pořadatel: Domat Control System s.r.o.
Kdy: 15.7. od 9.00
Vstupné: zdarma

Školení má za úkol seznámit s novinkami v aktuální verzi Merbon IDE, s novým HW pro Merbon IDE, s rozdíly oproti starším verzím a s pokročilou prací v plném módu.

Obklady stavebních konstrukcí deskami CETRIS

Pořadatel: AZ Promo, s. r. o. – Cetris
Kdy: 16.7. od 10.00
Vstupné: zdarma

Webinář o všem, co musíte vědět při návrhu a realizaci obkladů (obložení?) venkovních konstrukcí z desek CETRIS. Ve webináři se setkáte s odborníkem, který Vás provede problematikou navrhování a realizace odvětraných fasád, podhledů, balkonových zábradlí, odvětraných soklů a dalších.

Šedé vody, technická řešení a stávající legislativa

Pořadatel: ASIO NEW
Kdy: 30.7.
Vstupné: zdarma

Recyklace šedých vod se pomalu prosazuje do praxe. O legislativě šedých vod v Německu a o změně v české legislativě (Zákon o zdraví lidu), podle které se bude postupovat při použití recyklovaných šedých vod ve veřejných budovách, bude pojednávat webinář určený pro projektanty a pracovníky úřadů.

Jaký je finanční profit při použití vysoce účinných tepelných izolantů ?

Pořadatel: AZ Promo, s. r. o. – Kingspan
Kdy: 30. 7. od 10.00
Vstupné: zdarma

Finanční profit získaný díky vysoce účinným vnějším tepelným izolantům při použití v případech, kde má novostavba jasně vymezené půdorysné hranice a v případech vnitřních aplikací, kde jsou prostorové hranice již dány obvodovými konstrukcemi stavby.

red