Tyto nadčasové radiátory ozvláštní váš interiér. Jsou funkční i elegantní

Při rekonstrukci domu hledali majitelé efektivní způsob vytápění. Radiátory Zehnder Charleston jsou vhodné také pro nízkoteplotní otopné soustavy a napomáhají tak dosáhnout požadovaných úspor při spotřebě tepelné energie. I zde plní velmi dobře svou primární funkci, navíc jsou zajímavé i z estetického hlediska.

 Podívejte se na video z návštěvy domu

Interiér objektu, který je starý více než 150 let, byl v rámci kompletní rekonstrukce zařízen převážně v moderním duchu, ovšem sladěn s typickými venkovskými prvky.

Do obytného prostoru padla volba na ocelové článkové radiátory, pro jejich vysokou výkonnost a účinnost. Například oproti litinovým tělesům se radiátory Zehnder Charleston vyznačují rychlým náběhem na požadovanou teplotu. Pružněji také reagují na požadavek snížení teploty a zbytečně nepřetápí interiér.

V prostoru kuchyně umístěný radiátor Zehnder Charleston v provedení Technoline lesk o výšce 180 cm jen tak nepřehlédnete
V prostoru kuchyně umístěný radiátor Zehnder Charleston v provedení Technoline lesk o výšce 180 cm jen tak nepřehlédnete | Zdroj: © Zehnder Group

Otopná tělesa vhodná také pro nízkoteplotní soustavy

Rodina vytápí dům nízkoteplotní soustavou za využití kondenzačního kotle s teplotním spádem 55/45/20°C. Pro tyto zdroje tepla jsou radiátory Zehnder Charleston se svislými trubkami a daným průtokem topného média velmi dobře použitelné.

Zejména díky výjimečné konstrukci a rozměrové variabilitě umožňují optimalizovat velikost použitého tělesa.

Tepelně efektivní článkové radiátory Zehnder Charleston jsou elegantní rovněž v základním bílém provedení. Jejich instalaci usnadnil systém rychloupínací sady Zehnder EasyFix. Dodané radiátory jsou vybaveny již ve výrobě integrovaným termostatickým ventilem Completto.
Tepelně efektivní článkové radiátory Zehnder Charleston jsou elegantní rovněž v základním bílém provedení. Jejich instalaci usnadnil systém rychloupínací sady Zehnder EasyFix. Dodané radiátory jsou vybaveny již ve výrobě integrovaným termostatickým ventilem Completto. | Zdroj: © Zehnder Group

Zehnder Charleston – v kuchyni nepřehlédnutelný

V domě na místě původní hájovny byly osazeny radiátory s běžnou výškou 600 mm v různých délkách, od 15-ti až po 29 článků. Také hloubka tělesa je variabilní, zde bylo navrženo provedení dvou- až pětitrubkové.

Výškovou výjimkou je radiátor umístěný v kuchyni, který se stal zajímavý také z estetického hlediska. Se svými 180 cm je naprosto nepřehlédnutelný a přirozeně dominuje prostoru.

Speciální provedení v průhledném laku Technoline

Specifikou je vedle bílé barvy použití laku Technoline, kovového „industriálního“ povrchu. Tato speciální povrchová úprava – prášková barva, která se po vypálení v peci stává průhlednou – demonstruje jedinečnost a originalitu odstínů oceli a broušených svárů.

Majitelka domu k výběru radiátoru dodává: „Máme rádi kvalitní a nadčasové věci. Radiátor Zehnder Charleston nás zaujal svým vzhledem již při návštěvě showroomu a myslíme si, že jsme vybrali dobře. Zaujmou každého, kdo k nám přijde na návštěvu.“

V průhledném laku Technoline se velice dobře hodí do interiérů zařizovaných v osobitém industriálním nebo přírodním stylu. K dostání také v matné verzi
V průhledném laku Technoline se velice dobře hodí do interiérů zařizovaných v osobitém industriálním nebo přírodním stylu. K dostání také v matné verzi | Zdroj: © Zehnder Group

Vskutku všestranný radiátor

Společnost Zehnder vyvíjí tohoto klasika mezi radiátory Zehnder Charleston už devět desítek let. Požadavky moderního životního stylu, nejnovější technické inovace i špičkové současné výrobní technologie udělaly z článkového trubkového radiátoru Zehnder Charleston nadčasový produkt.

Objevte všechny možnosti Zehnder Charleston

S radiátory Zehnder Charleston je snadné nalézt řešení pro každý interiér. Můžete si zvolit jakoukoliv délku (počet článků x 46 mm), hloubku od 62 do 210 mm (2 až 6-trubková varianta) a výšku 260 až 3000 mm, s mnoha způsoby připojení.
S radiátory Zehnder Charleston je snadné nalézt řešení pro každý interiér. Můžete si zvolit jakoukoliv délku (počet článků x 46 mm), hloubku od 62 do 210 mm (2 až 6-trubková varianta) a výšku 260 až 3000 mm, s mnoha způsoby připojení. | Zdroj: © Zehnder Group

I do koupelny kvalitní produkt za příznivou cenu

Zehnder Virando přináší ideální řešení pro příznivce klasického tvaru koupelnového radiátoru s vysokou kvalitou za dobrou cenu. Dvouvrstvé lakování zaručuje dlouhou životnost, vyšší odolnost proti mechanickému poškození i korozi a lepší vzhled. Vedle standardního rovného provedení je v nabídce také provedení prohnuté, Zehnder Virando Bow.

Pro tuto konkrétní koupelnu byl vybrán radiátor v bílé barvě o šířce 60 cm, umožňující snadné zavěšení osušek.

Přesvědčte se sami, že i radiátory mohou být krásným designovým předmětem, které váš interiér nejen spolehlivě vyhřejí, ale také jej ozvláštní.

Designové radiátory do koupelen i obytných prostor v online přehledu

Výjimečně široká nabídka rozměrů a provedení radiátoru Zehnder Virando nabízí řešení pro každou koupelnu. Je k dispozici v téměř 50 barvách, a to jak pro teplovodní, kombinované, tak i čistě elektrické vytápění. Výborný poměr kvality a ceny.
Výjimečně široká nabídka rozměrů a provedení radiátoru Zehnder Virando nabízí řešení pro každou koupelnu. Je k dispozici v téměř 50 barvách, a to jak pro teplovodní, kombinované, tak i čistě elektrické vytápění. Výborný poměr kvality a ceny. | Zdroj: © Zehnder Group

Profil společnosti: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností švýcarského koncernu Zehnder Group, založeného v roce 1895. Se 17 výrobními závody a více než 3.500 zaměstnanci patří k technologické špičce v oblasti designových koupelnových a bytových radiátorů, komfortních systémů větrání s rekuperací tepla a stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení.

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o.