Multifunkční regulátor mtr22

Multifunkční regulátor mtr22

Partneři sekce:

Firma MCZ Trade, s. r. o., je výrobcem a distributorem nového regulátoru MTR22. Regulátor navazuje na již známou řadu regulátorů MTR01, MTR02 a MTR21. Uživatelům přináší zejména vyšší komfort obsluhy. Regulátor je ovládán prostřednictvím TFT dotykového displeje s intuitivním, uživatelsky přívětivým rozhraním. Veškeré funkce regulátoru se nastavují prostřednictvím obslužných menu zobrazovaných na displeji.

MTR22 v sobě slučuje funkci regulátoru kotle, dvouokruhového ekvitermního regulátoru a regulátoru TUV. Regulátor umožňuje regulaci teploty kotle na konstantní teplotu, na teplotu danou ekvitermní křivkou a na teplotu podle ekvitermní křivky nebo požadované teploty TUV.

Dvouokruhový ekvitermní regulátor zajišťuje vytápění objektu na konstantní teplotu při proměnlivých teplotách venkovního prostředí. Každý okruh je možno nezávisle nastavit do režimu topení radiátory nebo podlahového topení.

MTR22 umožňuje i regulaci teploty TUV spínáním oběhového čerpadla nebo ventilu v okruhu TUV – PWM nebo ON/OFF regulace.

Zdroj: MCZ Trade

MULTIFUNKČNÍ REGULÁTOR MTR22

MULTIFUNKČNÍ REGULÁTOR MTR22

Partneři sekce:

Firma MCZ Trade s.r.o. je výrobcem a distributorem nového regulátoru MTR22. Regulátor navazuje na již známou řadu regulátorů MTR01, MTR02 a MTR21. Uživatelům přináší zejména vyšší komfort obsluhy.

Regulátor je ovládán prostřednictvím TFT dotykového displeje s intuitivním, uživatelsky přívětivým rozhraním. Veškeré funkce regulátoru se nastavují prostřednictvím obslužných menu zobrazovaných na displeji.

MTR22 v sobě slučuje funkci regulátoru kotle, dvouokruhového ekvitermního regulátoru a regulátoru TUV

1. Regulace teploty kotle:

  • na konstantní teplotu
  • na teplotu danou ekvitermní křivkou
  • na teplotu podle ekvitermní křivky nebo požadované teploty TUV

2. Dvouokruhový ekvitermní regulátor: Ekvitermní regulace zajišťuje vytápění objektu na konstantní teplotu při proměnlivých teplotách venkovního prostředí. Každý okruh je možno nezávisle nastavit do režimu topení radiátory nebo podlahového topení

3. Regulace teploty TUV: spínání oběhového čerpadla nebo ventilu v okruhu TUV – PWM nebo ON/OFF regulace

MCZ TRADE, s. r. o.
výhradní zástupce/exclusive representative of MUT Meccanica Tovo S.p.A.

Heinemannova 2697/12
Praha 6, 160 00
tel.: +420 233 320 176
fax: +420 233 322 076
www.mcztrade.cz

ZDROJ: PR článek společnosti MCZ TRADE, s. r. o.