Galerie(4)

Již patnáctá Bible svítidel od Delta Light přináší ambiciózní technologické novinky

Výrobce architektonického osvětlení DELTA LIGHT pravidelně vydává Bibli svítidel The Lighting Bible, která je pravidelně představována v rámci veletrhu Euroluce během milánského týdne designu Salone del Mobile.

Svitidlo Mikaline
Svitidlo Obin
Svitidlo OONO T
Svitidlo Shiftline

Letošní již patnáctá edice nazvaná MOMENTUM prezentuje sugestivní instalace z celého světa
a nejnovější přírůstky osvětlení v portfoliu belgického výrobce. Na více než tisíce stránkách předkládá ambiciózní a avantgardní světelná řešení bořící hranice v oblasti designu, výkonu, architektury a technologií.

MIKALINE

Tahy štětcem na černém plátně

Svitidlo Mikaline realizace archiv Delta Light
Zdroj: Delta Light Czech

Světelné linie osvětlení MIKALINE umožňují malovat světlem, kdy místnost je prázdné plátno a stěna, podlaha nebo strop jsou výchozím bodem. Černé strukturované linie jsou v silném kontrastu s lesklými chromovanými spojovacími komponenty a hravý tvar kabelových konektorů vnáší do lineárních vzorů překvapivý prvek.

Možnost zlaté povrchové úpravy dodávají svítidlu luxusní nádech. S MIKALINE můžete vytvářet až 10m dlouhé kompozice z jednoho napájecího bodu pro celkové osvětlení místnosti, použít ji pouze pro nepřímé nasvětlení stěn nebo jen jako čistý lineární vzor. Možnosti jsou nekonečné a přizpůsobitelné individuálním preferencím.

OBIN

Překvapivý zvenčí, funkční uvnitř

Zdroj: Delta Light Czech

Svítidlo OBIN představuje špičkové řešení osvětlení, které ztělesňuje závazek společnosti Delta Light ke kvalitě a inovacím. Svítidlo je založené na patentovaném systému ERS, díky kterému je otočné o 360° a naklápěcí o 45° a ztělesňuje maximální flexibilitu a nejvyšší uživatelský komfort.

Minimalistické svítidlo vyhoví všem požadavkům, ať už jde o jemnou a sofistikovanou atmosféru i funkční a všestranné řešení osvětlení. OBIN je dostupný v jednoduchém nebo dvojitém provedení pro přisazenou montáž, stejně tak je kompatibilní s magnetickými profily.

OONO T

Měkká záře světla

Zdroj: Delta Light Czech

Stolní lampa OONO T je plná protikladů. Přes den plně září jako stolní světlo, večer se naopak ztlumí pro příjemné chvíle. Světelná koule působí teplým a měkkým dojmem, zatímco kovový stojan představuje chladný kontrast. Tato stolní lampa je stylovým doplňkem v již zavedené kolekci svítidel OONO, která se pyšní rozmanitým výběrem velikostí a různých designových variant pro interiérové i exteriérové užití.

LOGIC 190

Zvýrazní a oživí

Svitidlo LOGIC 190 archiv Delta Light
Zdroj: Delta Light Czech

Vzhledem k tomu, že venkovní svítidla musí odolávat drsným povětrnostním podmínkám
a častým změnám počasí, dodržuje společnost Delta Light nejvyšší standarty při výběru materiálů, vhodně zvolených technologií a výrobním procesu. Svítidlo LOGIC 190 je toho nejlepším příkladem.

Zapuštěný podlahový reflektor lze otáčet o 360° a naklápět až o 25° a to bez jakéhokoliv poškození vniknutím vody nebo prachu. Svítidlo je ideální pro instalaci kolem fasád nebo jiných architektonických prvků. Snadno osvětluje strukturované vertikální povrchy, čímž zvýrazňuje pocit hloubky struktury, které navíc oživuje.

Svítidla Delta Light slouží jako stavební kameny pro jedinečné kreace atmosféry a emocí. Nabízejí osvětlení, která posouvají hranice technologie a zároveň přináší pocit pohodlí, elegance a čistoty.

ZDROJ: PR článek společnosti Delta Light Czech