Partneři sekce:
  • Prefa

Úspěšný komín HELUZ IZOSTAT DUO na IBF

Úspěšný komín HELUZ IZOSTAT DUO na IBF

S nejmodernějším členem z rodiny komínů – systémem IZOSTAT DUO – přijede na brněnský veletrh IBF největší český výrobce cihelného materiálu, společnost HELUZ. Komín, který letos získal již dvě stříbrná ocenění za kvalitu, a to v soutěžích TOP Energie 2014 a Výrobek – technologie roku 2013, a čestné uznání na bratislavském veletrhu CONECO, se zde bude ucházet o zlatou medaili.

Komínový systém IZOSTAT DUO získal ocenění odborníků především proto, že jeho izostatické vložky se mohou pochlubit označením PW3G, které udává záruku, že jsou vhodné i pro přetlakový i mokrý provoz a lze je použít pro všechny 3 typy paliv (pevná, kapalná i plynná).

Kromě nového komínového systému budou na stánku HELUZ, který návštěvníci naleznou pod číslem 71 v pavilonu P, k vidění i další oblíbené produkty ze sortimentu největšího českého výrobce cihelných materiálů: cihelné bloky pro stavbu nízkoenergetických a pasivních domů HELUZ Family a HELUZ Family 2in1 s nejlepšími tepelněizolačními parametry v ČR či nosné žaluziové a roletové překlady se schránkou pro osazení venkovních stínicích systémů. Prezentovány budou také výsledky série měření neprůvzdušnosti obálky budovy vzorového pasivního domu z cihel bez dodatečného zateplení.

Letošní již 19. ročník IBF se uskuteční 23. – 26. dubna 2014.

Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s