Servis v Otrokovicích

Ford Trucks pokračuje v budování servisní sítě. Nová pobočka vznikla v Otrokovicích

Partneři sekce:

Společnost F TRUCKS a.s., importér značky Ford Trucks pro ČR, společně s dlouholetým obchodním partnerem BC LOGISTICS s.r.o. slavnostně otevřeli autorizovaný servis v Otrokovicích.

Vysoká kvalita a rozvoj servisní sítě na hlavních dopravních koridorech v Evropě je jednou z hlavních a dlouhodobých priorit značky. V úvodním slovu ze strany generálního ředitele společnosti F TRUCKS a.s. Štefana Krajčiho mimo jiné také zaznělo: „V krátkém čase se Otrokovice stávají už v pořadí třetím servisním bodem na Moravě. Dnes můžu směle říci, že na Moravě realizujeme v současné době přibližně 40 % našich celkových prodejů. Tato skutečnost je pro nás velkým závazkem a motivací do budoucna, aby jsme společnými silami pokračovali v rozvoji a zkvalitňování služeb, které poskytujeme našim zákazníkům.“

Petr Pitliak, ředitel poprodejních služeb ve společnosti F TRUCKS k tomu ve svém projevu také dodával: „Jsem velice rád, že náš servisní partner BC LOGISTICS je součástí rodiny Ford Trucks, který plní veškeré nastavené standardy značky a tím přináší našim zákazníkům kvalitu a jistotu, kterou v této době bezpochyby očekávají a vyžadují.“

Společným záměrem importéra a servisního partnera značky Ford Trucks bylo mimo jiné přímo v Otrokovicích demonstrovat návštěvníkům komfort a kvalitu nabízených poprodejních služeb. Hosté se tak mohli přímo osobně seznámit s dostupností, samotným vybavením a prostředím servisu, kde probíhá a je zajištěn profesionální servis nákladních vozidel značky Ford Trucks.

Servis nabízí kompletní servis nákladních vozidel včetně vozů značky Ford Trucks. Disponuje čtyřmi kanály na servis nákladních vozidel, který se také zaměřuje na servisní opravy přívěsové techniky. Individuální přístup a spokojenost zákazníka je pro profesionální tým zkušených techniků a mechaniků na tomto servisu prioritou.

Servisní síť značky FORD TRUCKS pro záruční i pozáruční opravy v současné době tvoří Strančice u Prahy, Olomouc-Hněvotín, Brno, Plzeň-Ejpovice, Teplice, Trutnov, Měšice u Prahy a nově i Otrokovice.

red