Spro servis - Olomouc

Brno a Olomouc. Značka nákladních vozů Ford Trucks rozšířila svou servisní síť na Moravě

Partneři sekce:

V průběhu druhé poloviny listopadu společnost F TRUCKS a.s., importér značky Ford Trucks pro ČR, společně se servisními partnery slavnostně otevřela dvě servisní místa na Moravě - v Brně a v Olomouci.

Již čtvrtým rokem pracuje společnost F TRUCKS a.s., importér značky Ford Trucks pro ČR  na vybudování stabilní sítě autorizovaných servisů, aby měli zákazníci a řidiči nákladních vozidel na svých cestách zajištěnou odpovídající kvalitu a komfort. Proto bylo pro vedení společnosti zásadní vyhledat a vybudovat spolupráci se stabilními servisními partnery na Moravě pro zajištění servisních služeb na hlavních dopravních koridorech.

Samozřejmostí pro značku Ford Trucks v oblasti poprodejních služeb je kontinuální vývoj a tlak na dodržování nastavených standardů a kvality servisních partnerů, tak aby bylo zajištěné pokrytí po celé České republice.

Dvě města v jednom týdnu

Za účasti médií, významných hostů a zástupců servisních partnerů byl 22. listopadu oficiálně otevřen autorizovaný servis v srdci jižní Moravy v Brně, který provozuje společnost Turbosol servis spol. s r.o.

Ve stejném týdnu, 24. listopadu bylo oficiálně otevřeno, spolu s vedením společnosti Spro stavby, obchod, servis a dopravu s. r. o. za účasti médií, významných hostů a zákazníků, druhé prodejní a servisní centrum značky Ford Trucks v Olomouci – Hněvotíně.

Slavnostní otevření autorizovaných servisů se samozřejmě neobešlo bez tradiční přestřižení pásky spolu s předáním pamětního kamene a certifikátu ze strany zástupců importéra značky Ford Trucks.

Profesionální přístup i servis

Rozvoj a kvalita servisní sítě na hlavních dopravních koridorech v České republice je jednou z hlavních a dlouhodobých priorit značky. V úvodním slovu ze strany generálního ředitele společnosti F TRUCKS a.s. Štefana Krajčiho mimo jiné také vždy zaznělo sdělení, které vystihuje hloubku přesvědčení a poslání značky Ford Trucks: „Našim posláním je naplnit význam hesla „Sharing the load“ což znamená, že chceme stát vždy při našich zákaznících, spolupracovat s nimi a vytvářet s nimi úzké partnerství. Říká se: Chceš-li jít rychle, jdi sám, ale chceš-li dojít daleko, jdi společně…“

Petr Pitliak, ředitel poprodejních služeb ve společnosti F TRUCKS k tomu ve svém projevu také dodával: „Jsem velice rád, že naši servisní partneři plní veškeré standardy značky Ford Trucks a tím přinášejí našim zákazníkům jistotu, kvalitu a stabilitu, kterou naši zákazníci v této době bezpochyby potřebují.“

Záměr importéra, společnosti F TRUCKS a servisních partnerů bylo mimo jiné přímo v místě demonstrovat komfort a kvalitu nabízených poprodejních služeb. Hosté se tak mohli přímo seznámit s dostupností a prostředím, kde probíhá a je zajištěn profesionální servis nákladních vozidel značky Ford Trucks.

red