Partneři sekce:

Přizpůsobte si koupelnu podle svého. S novou kolekcí GROHE to jde do nejmenšího detailu

GROHE Colors
Zdroj: GROHE

Nová kolekce GROHE Colors nabízí zákazníkům maximální flexibilitu a kreativní svobodu při vytváření osobitého koupelnového interiéru. Německá společnost je jediným dodavatelem kompletních koupelnových řešení obsahujících veškeré vodovodní baterie, sprchy, splachovací tlačítka a doplňky.

Vnímání koupelny se za poslední léta zásadně změnilo. Původně to byl ryze funkční prostor zaměřený na osobní hygienu, avšak v dnešní době je koupelna jakýmsi útočištěm před hektickým světem okolo nás. Navíc, hranice mezi jednotlivými sekcemi našich domů a bytů se postupně ztrácejí. Koupelna se otevírá a stává se plnohodnotným obytným prostorem, což zvyšuje nároky na kvalitu a estetickou stránku koupelnového vybavení.

Tento trend je navíc doplněn čím dál tím častějším přáním zákazníků uzpůsobit si svou koupelnu podle vlastního vkusu a zohlednit designový koncept celého interiéru domova. Z koupelny se prostřednictvím dokonalé harmonie mezi jednotlivými jejími prvky stává unikátní prostředek pro seberealizaci. Hlavní vliv na celkovou atmosféru místnosti přitom mají barvy.

Proto společnost GROHE nabízí kolekci GROHE Colors, která nabízí maximální svobodu volby – deset dechberoucích barev a povrchových úprav napříč všemi koupelnovými produkty, od baterií a sprchových systémů až po splachovací tlačítka a veškeré doplňky, pro dokonale sladěnou koupelnu bez kompromisů.

Dechberoucí intenzita barev a odolnost vůči poškrábání

Spojení estetiky a dokonalé funkčnosti je pro kolekci GROHE Colors typické. Kromě již tradiční chromové je součástí této kolekce dalších devět barevných a povrchových variant: SuperSteel, Cool Sunrise, Warm Sunset, Nikl a Hard Graphite, všechny v kartáčované a leštěné verzi. Bezkonkurenční úroveň kvality je zajištěna inovativním výrobním procesem, který se nazývá PVD, neboli fyzikální depozice z plynné fáze.

GROHE Colors
GROHE Colors | Zdroj: GROHE

Kořeny tohoto výrobního postupu sahají do leteckého průmyslu a výsledek nastavuje zcela nové jakostní standardy pro povrchové úpravy. Během prvního kroku jsou komponenty pečlivě vyčištěny a tepelně zpracovány v peci, kde plastové komponenty procházejí procesem odplynění. Druhý krok spočívá v aplikaci samotného potahu PVD.

Tento proces probíhá ve vakuu a skládá se ze tří dílčích kroků: Nejdříve se substrát očistí, poté se na něj nanese základová vrstva a následně barevný nátěr. Tento proces umožňuje vytvořit pestřejší škálu barev a zároveň způsobuje, že povrch je třikrát tvrdší a desetkrát odolnější proti poškrábání než pozinkované povrchy.

GROHE Colors
GROHE Colors | Zdroj: GROHE

Flexibilní výběr barev

Díky deseti barevným variantám a povrchovým úpravám lze nyní ty nejoblíbenější designové řady vodovodních baterií, sprch, doplňků a splachovacích tlačítek GROHE integrovat do jakéhokoliv sladěného konceptu koupelny – od elegantních baterií GROHE Atrio a smyslného minimalismu baterií GROHE Lineare přes minimalistickou dokonalost kolekcí GROHE Essence, Allure Brilliant nebo Eurocube až po nejnovější baterii GROHE Plus.

Harmonickou souhru barev poté uzavírají populární zápustné pákové baterie, podomítková varianta systému GROHE SmartControl, inovativní ruční sprcha Rainshower SmartActive a hlavová sprcha s více režimy proudu Rainshower SmartActive.

red s využitím podkladů GROHE