Dokonalé wellness s prémiovými produkty GROHE

Koupelna je často životně důležitým místem, kde lze najít chvilku pro sebe. Klíčem k vytvoření uvolňující atmosféry je kromě správných doplňků výběr základních produktů. Díky nim můžete zažít pocit, že máte privátní spa jako v hotelu i u vás doma.

Aby vám pomohla snáze vytvořit domácí wellness, rozšířila společnost GROHE své prémiové portfolio o nově vyvinutou řadu baterií GROHE Allure a tělové sprchy GROHE Rainshower Aqua Body sprays.

GROHE Allure basin mixer Chrome Mood 1 7766 07
Zdroj: GROHE

Inovovaná řada baterií GROHE Allure vás osloví svým minimalistickým a mimořádně štíhlým designem. Zahrnuje také podlahové a vanové vodopádové baterie, se kterými dosáhnete holisticky sladěného designu celé koupelny. Pečlivě vybrané materiály, povrchové úpravy a barvy v kombinaci se špičkovými technologiemi vyniknou v každém interiéru.

GROHE Allure frestanding bath mixer Chrome Mood
Zdroj: GROHE

Pokud dáváte před odpočinkem ve vaně přednost relaxaci ve sprše, obohaťte vaše každodenní sprchování o pulzující vodní masáž s tělovými sprchami GROHE Rainshower Aqua Body sprays. Díky vyskakovacímu mechanismu je jejich ovládání velmi intuitivní a tenký design nezabírá místo ve sprše. Po spuštění vody se tělo sprchy vysune ven z krycí desky, a jakmile vodu zastavíte, zatáhne se zpět a zcela zapadne do rozety.

GROHE Rainshower Aqua Body Sprays Chrome Mood 14 7766 45
Zdroj: GROHE

Vybrat si můžete mezi kulatými i hranatými variantami, které jsou navíc k dispozici v různých barvách z palety GROHE. Zaručeně tak najdete model, který se bude hodit do vaší koupelny. Nové tělové sprchy navíc umožňují ekologicky šetrnou spotřebu vody díky technologii EcoJoy. Dopřejte si i vy spojení moderního designu a špičkových technologií se značkou GROHE.

Zdroj: GROHE

ZDROJ: PR článek společnosti Grohe