Černá je dobrá: podmanivé provedení GROHE Matt Black pro sofistikovaný interiér

Matně černá je v poslední době stálicí mezi trendy interiérového designu. Společnost GROHE rozšiřuje svou kolekci GROHE Colors o podmanivě stylovou, černou edici kuchyňských systémů GROHE Blue. Matně černé baterie a dřezy si získají srdce všech moderně smýšlejících zákazníků.

Co se týče aktuálních preferencí v interiérovém designu, zdá se, že černá je nová bílá. A tento trend dalece přesahuje hranice kuchyně. Výrazně černé prvky  v kuchyních, ale i kompletní, celočerné interiéry vidíme čím dál tím častěji na instagramových feedech, v designových magazínech a domácnostech milovníků moderního designu.

Společnost GROHE nyní rozšiřuje svou barevnou kolekci GROHE Colors o Matt Black, matně černou, která umožní architektům a designérům obohatit své interiérové koncepty o odvážné designové klenoty.

Zdroj: Grohe

„Černá je fantastickou barvou do interiéru, protože je v přirozeném kontrastu s všudypřítomnou bílou. Navíc vypadá skvěle po boku betonových, dřevěných a kovových povrchů. Matná úprava navíc tvoří atraktivní doplněk lesklých kuchyňských linek. Umožňuje vyvážit výsledný dojem. Jako jedny z prvních v této nové barvě představujeme vybraná splachovací tlačítka.

V matně černé jsou nově také kuchyňské systémy GROHE Blue a Red. Rozšířením naší úspěšné kolekce GROHE Colors reagujeme na rostoucí poptávku po skutečně osobitých obytných prostorech. Zákazníci chtějí do svých domovů v maximální míře promítnout svůj osobní vkus, a produkty GROHE umožňují všem architektům a designérům tato přání plnit,“ vysvětluje Patrick Speck, Leader LIXIL Global Design, EMENA.

Kuchyňské systémy GROHE v provedení Matt Black – vizuální klenot do kuchyně

Kombinace bezkonkurenčních technologií dávkování vody a stylového černého provedení Matt Black u kuchyňských systémů GROHE je skutečně vítězná.  Za nádherným designem se totiž skrývá více než jen obyčejná dřezová baterie: Inteligentní kuchyňský systém GROHE Blue mění běžnou kohoutkovou vodu na filtrovanou, chlazenou a volitelně perlivou vodu.

Balená voda v plastových lahvích tím ztrácí veškerý smysl. Kromě prémiového designu a atraktivních funkcí tak kuchyňské systémy GROHE Blue umožňují zákazníkům vést udržitelný životní styl. Nesmíme opomenout ani systém GROHE Red, který dokáže zákazníkům poskytnout filtrovanou vodu s teplotou 100 °C, bez čekání spojeného s používáním rychlovarné konvice.

Systém GROHE Red má snadné tlačítkové ovládání opatřené dětskou pojistkou ChildLock s certifikací TÜV, která zajišťuje maximální bezpečí pro vaše děti.

Poznejte budoucnost na naší nové digitální platformě GROHE X

Sledujte nás na sociálních sítích: Facebooku, Twitteru, Instagramu, LinkedIn a YouTube.