Nová generace řady GROHE Eurosmart nabízí produkty pro každého

uvodni foto Eurosmart
Zdroj: Grohe

Koupelna je velmi intimním prostorem zaměřeným na osobní péči. Zákazníci hledají řešení, která jim poskytnou podporu a pohodlí při koupelnových rituálech v každé fázi jejich života.

Nová generace všemi oblíbené řady baterií Eurosmart mění zažitý pohled na tradiční koupelnovou baterii a splňuje požadavky zákazníků prostřednictvím široké škály inovativních technologií.

foto1 GROHE Eurosmart
První hybridní baterie GROHE 2 v 1 kombinuje výhody pákové baterie s bezdotykovým komfortem | Zdroj: Grohe

Nová baterie Eurosmart slibuje vysoký komfort, osvěžující a kosmopolitní design a jednoduchou instalaci. To je kombinace, která z této baterie činí ideální volbu pro každou koupelnu.

Foto2 GROHE Eurosmart 2
Varianta Eurosmart Loop Lever s pákou s průřezem uprostřed usnadňuje uchopení a díky tomu je tato baterie ideální pro osoby s omezenou motorikou a pro domovy s pečovatelskou službou | Zdroj: Grohe

S novou generací koupelnových baterií Eurosmart představuje společnost GROHE nejen moderní design, ale také zcela nové modelové varianty. Vývoj řady Eurosmart je zaměřen na vytváření účelově zaměřených produktů a probíhá s ohledem na konkrétní případy použití.

foto3 GROHE Eurosmart
Pro větší pohodlí nabízí model s vytahovací výpustí plnou flexibilitu – ideální pro mytí vlasů nebo čištění umyvadla | Zdroj: Grohe

https://www.grohe.cz/cs_cz/pro-vasi-koupelnu/serie/koupelnove-baterie/eurosmart-2021.html