GROHE SMARTCONTROL

INTENZIVNÍ A POHLCUJÍCÍ SPRCHOVÝ ZÁŽITEK, KTERÝ BUDETE MÍT ZCELA VE SVÝCH RUKOU.

Systém GROHE SmartControl představuje inovativní způsob ovládání sprchy, pomocí kterého můžete regulovat objem a teplotu tekoucí vody, ale také přepínat jednotlivé sprchové proudy nebo střídat mezi hlavovou a ruční sprchou.

Stačí jednoduše otáčet kolečkem GROHE ProGrip pro snížení nebo zvýšení průtoku vody – od Eco po plný proud. Stisknutím tlačítka proud vody zastavíte. Systém SmartControl navíc umožňuje uložení nastavení vody pro příště.

Zdroj: Grohe

TŘI VARIANTY DOKONALÉ SPRCHY

Abychom vám mohli zaručit dokonalý zážitek ze sprchování skutečně na míru, nabízíme tři varianty tohoto sprchového systému pro naprostou svobodu při projektování koupelny. Ať už přemýšlíte nad rychlou rekonstrukcí, nebo kompletním přestavěním celé koupelny, portfolio značky GROHE vám zaručeně nabídne řešení, které bude vyhovovat vašim požadavkům.

GROHE SMARTCONTROL NÁSTĚNNÝ SYSTÉM

Zdroj: Grohe

Možná už dlouho sníte o tom, že vaši současnou sprchu přeměníte na uvolňující oázu sprchování. Nástěnný sprchový systém GROHE SmartControl je ideálním řešením, ať už plánujete novou koupelnu, nebo jen dílčí rekonstrukci. Instalace nástěnného sprchového systému GROHE Rainshower SmartControl je mimořádně snadná.

A výsledek o to více ohromující. Tento systém je k dispozici ve dvou variantách – Duo, která obsahuje třítlačítkový ovladač SmartControl, dvě trysky hlavové sprchy a ruční sprchu, a Mono, jenž disponuje dvoutlačítkovým ovladačem SmartControl, hlavovou sprchou s jednou tryskou a ruční sprchou.

Součástí obou variant je integrovaná přihrádka na tělovou kosmetiku. Přednosti ovládacího systému GROHE SmartControl, ať už intuitivní manipulace, dokonalá distribuce vody, precizní regulace teploty nebo výběr z mnoha povrchových úprav sprchových hlavic, garantují dokonalý zážitek ze sprchování.

GROHE SMARTCONTROL KOMBINOVANÝ SPRCHOVÝ SYSTÉM

Zdroj: Grohe

Kombinovaný sprchový systém GROHE SmartControl nejlépe vystihuje slovo flexibilita. Mezi jeho hlavní přednosti patří několik možností instalace a řada kombinací jednotlivých součástí. Termostatickou baterii, například, můžete umístit na výšku, nebo na šířku pod sprchovou hlavicí, a nebo na boční stěnu sprchového koutu.

Baterii lze navíc kombinovat s dalšími hlavovými, ručními a tělovými sprchami GROHE, což dále přispěje ke skutečně osobitému zážitku ze sprchování. Tuto variantu systému lze použít také v kombinaci s vanou, kdy termostatickou baterii SmartControl doplníte o vanovou výpusť a ruční sprchu.

Stejně jako v případě varianty nástěnného systému GROHE SmartControl, i toto „nadomítkové“ řešení je k dispozici ve verzích Duo a Mono. Součástí obou verzí je integrovaná přihrádka na tělovou kosmetiku. Veškeré potrubí spojující termostatickou baterii a hlavovou sprchu je v případě kombinovaného systému GROHE SmartControl ukryto ve zdi.

Absence sprchové tyče znamená, že údržba systému je otázkou několika málo okamžiků. To je jedna z mnoha radostí, které vám kombinovaný system GROHE SmartControl přinese.

GROHE SMARTCONTROL PRO PODOMÍTKOVOU INSTALACI

Zdroj: Grohe

Všichni bychom rádi měli více prostoru. A to především ve sprše, kde se ho často příliš nedostává. Pokud jste v situaci, kdy plánujete zcela novou koupelnu, je sprchový systém GROHE SmartControl pro podomítkovou instalaci skvělou volbou.

Díky své kompletně podomítkové instalaci a minimalistickému designu nabízí podomítkový systém GROHE SmartControl více prostoru ve sprše a elegantnější vzhled. A taky svobodu volby – podomítkový systém GROHE SmartControl rozhodně nezůstává pozadu a rovněž nabízí řadu designových variant.

Zdroj: Grohe

K dispozici je pestrá škála baterií a sprch v oválných i čtvercových provedeních, která zajišťuje, že styl, ve kterém koupelnu zařizujete, bude akcentován i ve sprchovém koutu. Systém nabízí rovněž výhody praktického charakteru. Díky podomítkové instalaci a minimalistickému provedení je jeho údržba mimořádně snadná.

Podomítkový systém GROHE SmartControl samozřejmě nabízí veškeré funkce a vlastnosti jako nástěnný a kombinovaný systém GROHE SmartControl. Dále nabízí řadu výhod od precizní regulace objemu vody a teploty vody po vlastní výběr a kombinování režimů proudu stiskem jediného tlačítka.

https://www.grohe.cz/cs_cz/pro-vasi-koupelnu/smartcontrol.html

ZDROJ: PR článek společnosti GROHE