Kolekce Kartell by Laufen dostává nový vzhled

Zdroj: Laufen

Kolekce Kartell by Laufen byla rozšířena o další originální produkty v nových barvách a povrchových úpravách. Rozrůstá se tak nadčasový koncept se širokou škálou výrobků, které lze libovolně skládat a vytvářet stále nové kompozice.

Naprostá volnost kolekce nemá žádná omezení: koupelna se stává flexibilním prostorem, který se dokáže přizpůsobit novým životním potřebám a funkční kvalita souzní s designem a inovacemi.

Sanitární keramika, nábytek, vodovodní baterie a doplňky s čistými geometrickými tvary vytvářejí kombinace ideální pro jakýkoli prostor o jakékoli velikosti.

KARTELL BY LAUFEN RGB 11 66 ph. Oliver Helbig | Zdroj: Laufen

Ikonický, funkční italský design se setkává s industriální přesností přední švýcarské značky keramiky a vytváří kolekci, která boří hranice a bariéry v koupelně. Koupelnový prostor lze chápat jako útočiště vhodné pro fyzickou i psychickou regeneraci. V průběhu let prošla koupelna pozoruhodným vývojem. Z místa, kterému se věnovala pramalá pozornost a které bylo určeno čistě jen pro osobní hygienu, se stala místem realizace nejnovějších trendů interiérového designu.

Studio Ludovica + Roberto Palomba čerpalo inspiraci ze zásad italského designu a v kolekci Kartell by Laufen interpretovalo revolučního ducha prostřednictvím kombinace široké škály materiálů a zároveň svobodnou mysl. Tím dali vzniknout nadčasové klasice.

KARTELL BY LAUFEN RGB 13 11 ph. Oliver Helbig | Zdroj: Laufen

Koncept série Kartell by Laufen představuje koupelnu jako nedílnou součást obytného prostoru a vytváří mimořádně ucelenou a pestrou kolekci složenou z umyvadel, toalet, vodovodních baterií, skříněk, samostatně stojících van a koupelnových doplňků.

Rozmanitost a potenciál volně kombinovat jednotlivé prvky, který řada nabízí, je téměř neomezený, a to díky umyvadlům v různých velikostech a designových řešeních. Od malého umyvadla vhodného pro omezený prostor přes velkolepý obdélníkový model s odkládací plochou, až po kulatou umyvadlovou mísu.

Dříve upřednostňované klasické bílé lesklé provedení je doplněno o bílou matnou, černou v lesklém i matném provedení. Zaujmout může také šedá a grafitově šedá barva. Jedním z velmi zajímavých produktů je samostatně stojící keramické umyvadlo vyrobené z jednoho kusu keramiky se speciálními dekory. Všechna nástěnná umyvadla a umyvadlové mísy jsou vyrobeny z materiálu SaphirKeramik, který umožňuje dosáhnout ostrých geometrických hran a velmi tenkých okrajů, což snižuje dopad na životní prostředí na minimum.

Okrová, hořčicově žlutá a modrošedá jsou zbrusu novými odstíny nábytku. Byly vybrány proto, aby obohatily variabilitu skříněk. Ty spojují kompaktní, přímočarý design s širokou nabídkou velikostí a nabízejí maximální funkční kvalitu pro jakoukoli koupelnu. Nábytek ze série se díky svému jednoduchému, čistému pojetí může téměř libovolně kombinovat s různými typy umyvadel.

KARTELL BY LAUFEN RGB 02 34 ph. Oliver Helbig | Zdroj: Laufen

Transparentní designové doplňky ve třech barevných odstínech navazují dokonalý dialog s keramickými produkty, nábytkem a právě díky své průhlednosti dodávají koupelně nádech lehkosti.

KARTELL BY LAUFEN RGB 05 18 ph. Oliver Helbig | Zdroj: Laufen

Počínaje regály Sound-Rack, které nabízejí velkou kompoziční svobodu a bohatý výběr barev, rozsáhlým výběrem drobných doplňků konče, je Kartell by Laufen rozmanitá kolekce, která přizpůsobí koupelnu náladě a danému okamžiku.

KARTELL BY LAUFEN RGB 18 71 ph. Oliver Helbig | Zdroj: Laufen

www.laufen.cz

Zdroj: PR článek společnosti Laufen CZ