Designové radiátory a elektrické sušáky

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu modelů a typů radiátorů české výroby. Radiátory jsou vhodné nejen do koupelny, ale svým designem je lze umístit i do chodeb, obýváků a jiných bytových prostor.

Avento Frame.

Nové požadavky na design splňuje radiátor Avento Frame, vyrobený z vertikálních jeklů 30 x 30 mm a horizontálních 20 x 20 mm. Radiátor je inovací klasického Aventa. Nový vzhled dodalo orámování radiátoru. Navíc je Avento Frame možné připojit jak po stranách tak i na střed. Vhodný je na centrální, kombinované či elektrické vytápění.

https://www.pmh-co.cz/sk/produkty/radiator-avento-frame-p66.html

Theia

Praktický pomocník s dotekem elegance. Radiátor Theia je velmi oblíbený pro svůj vzhled,který vnese dotek elegance a luxusu do každé koupelny. Důmyslně navržená konstrukce radiátoru umožňuje jednoduché zavěšení ručníků ze strany nebo na háčky, které jsou umístěny na 2 vertikálních trubkách. Radiátor má připojovací rozteč 100 mm. Rozměry radiátoru jsou 500 x 940, 500 x 1540. Lze využít napojení na centrální vytápění, kombinovaně nebo pouze na elektriku. K dostání v několika barevných provedení a v chromu. Lze vyrobit i obrácenou variantu.

Radiátor Theia | Zdroj: PMH

https://www.pmh-co.cz/sk/produkty/radiator-theia-p12.html

Novinkou roku 2020 byl radiátor Zone a elektrické sušáky.

Zone

rychlý, tenký a moderní radiátor

S koupelnovým radiátorem, který velmi rychle zatočí s chladem v interiéru přichází na trh firma PMH. Radiátor ZONE disponuje plochou konstrukcí (tzv. slim designem), což v kombinaci s nízkým obsahem vody potřebným k jeho naplnění znamená velmi rychlé nahřátí tělesa a tedy i rychlý nástup zahřívání chladných prostor. Radiátor je k dispozici ve dvou velikostech 450 x 1170 mm (výkon 536 W) či 450 x 1570 mm (výkon 725 W) a lze jej napojit pouze na centrální vytápění připojením na střed (50 mm).Těleso je dodáváno v sedmi matných barevných provedeních se strukturálním povrchem. Součástí dodávky jsou dva libovolně instalovatelné držáky ručníků.

Radiátor Zone | Zdroj: PMH

https://www.pmh-co.cz/sk/produkty/radiator-zone-p81.html

Elektrické sušáky – Lasse, Bosse, Einar

Lasse

Díky svému designu dává Lasse Vaší koupelně stylový vzhled. Dostatečný prostor mezi trubkami umožňuje snadné zavěšení ručníků. Sušák má 2 energeticky úsporné funkce BOOSTER a ČASOVAČ.
Lasse je elektrický sušák ručníků, který je vyhříván interním topným kabelem, tzv. „Suchá báze“. Můžete si vybrat mezi instalací se skrytým připojením na pravé nebo levé straně nebo pomocí kabelu. Kabel se zástrčkou je součástí balení. Sušák je dispozici v leštěné nerezové oceli a matné černé a ve dvou velikostech.

Elektrický sušák Lasse | Zdroj: PMH

https://www.pmh-co.cz/sk/produkty/susiak-lasse-p79.html

Zdroj: PR článek společnosti PMH