Geberit Innovation Days

Unikátní propojení reálného výstavního stánku House of Geberit a pohodlné online návštěvy.

Ve dnech 14. – 16. 4. 2021 se uskutečnila událost Geberit Innovation Days, na které přední výrobce sanitárních výrobků odprezentoval své inovace na úplně nové platformě. I přes aktuální komplikovanou situaci byl vybudovaný skutečný výstavní stánek, ze kterého byly vysílané online vstupy. Zajímavostí je, že byl postavený výlučně z instalačních systémů Geberit, které se používají na stavbu předstěn v koupelnách. I proto dostal jméno House of Geberit.

Na ploše o rozloze 300 m2 byly představeny nové výrobky, řešení a technologie, a odborníci ze společnosti Geberit je představili v přímých vstupech. Do výstavního stánku byli přizvaní i hosté z praxe, například ze stavební firmy nebo projekční kanceláře, aby se podělili o své zkušenosti s používáním systémů Geberit při své každodenní práci.

O současných trendech v koupelnovém designu povyprávěla Tilla Goldberg, partnerka společnosti Ippolito Fleitz Group, která patří mezi nejprestižnější firmy v oblasti interiérové architektury soukromých rezidencí, hotelů a restaurací. Události se uskutečnilo v 35 zemích a setkalo se s velmi pozitivním ohlasem.

Pokud jste Geberit Innovation Days nestihli, neváhejte navštívit naši webovou stránku, kde kromě sestřihu nejzajímavějších témat najdete i 360° virtuální prohlídku stánku House of Geberit. Stánek si můžete nejen projít, ale v jednotlivých částech se formou krátkých vidí dozvíte o všem, co kolem sebe uvidíte.

Seznamte se třeba s novou koupelnovou sérií Geberit Smyle v tomto krátkém videu:

 

Zdroj: PR článek společnosti Geberit