Radiátory a elektrické sušáky s háčky

Theia chrom
Zdroj: P.M.H.

Neobvyklé a prostorově nenáročné, elegantní radiátory, které jsou vhodné nejen do Vaší koupelny ale i kuchyně, chodby, předsíně……… Tyto radiátory se zároveň řadí mezi nejužší na trhu. V nabídce jsou v mnoha trendy barvách.

Rosendal

Toto otopné těleso je vhodné pro vytápění centrální, kombinované nebo elektrické. Je k dostání o šířce 115, 266 a 420 mm a výšce 950, 1500 mm. V nabídce je i horizontální provedení nebo s masivnějšími trubkami.

Rosendal | Zdroj: P.M.H.

Kares

Vertikální sušák Kares najde své uplatnění ve všech koupelnách bez ohledu na velikost nebo rozložení. Vyberte si pouze počet sušáků Kares a dle Vašich představ umístěte do řady nebo samostatně. Kares je doplněn o designové háčky, aby bylo možno snadno zavěsit ručníky. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř. V nabídce je o rozměrech – šířka 90,162 mm, výška 900, 1500 mm.

Kares | Zdroj: P.M.H.

Theia

Radiátor Theia je velmi oblíbený pro svůj vzhled ,který vnese dotek elegance a luxusu do každé koupelny. Důmyslně navržená konstrukce radiátoru umožňuje jednoduché zavěšení ručníků ze strany nebo  na háčky, které jsou umístěny na 2 vertikálních trubkách.

Radiátor má připojovací rozteč 100 mm. Rozměry radiátoru jsou 500 x 940, 500 x 1540. Lze využít napojení na centrální vytápění, kombinovaně nebo pouze na elektriku. Lze vyrobit i obrácenou variantu.

Theia | Zdroj: P.M.H.

Coral

Radiátor Coral navazuje na úspěšný radiátor Rosendal. Konstrukčně je Rosendalu velice podobný. Vyznačuje se opět důmyslným rozložením háčků pro snadné zavěšení ručníků. Vyrábí se ve verzi se třemi, čtyřmi až šesti trubkami o průměru 26 mm.

K dostání je v provedení chrom. Výška radiátoru Coral je 1200 mm. Šířka radiátoru může být 200, 275, 350, 425 mm.

Coral | Zdroj: P.M.H.

 

Darius – hranatá verze radiátoru doplněná i o hranaté háčky

Einar a Bosse

Efektivní elektrické sušáky ručníků s nízkou spotřebou energie jsou dodávány v leštěné nerezy nebo černá -mat. Elektrické sušáky jsou vytápěny topným kabelem uvnitř   ̎suchá báze̎. Zákazník má na výběr připojení pomocí kabelu do zásuvky nebo skryté připojení na pravé nebo levé straně. Kabel je vždy součástí balení.

Einar | Zdroj: P.M.H.
Bosse | Zdroj: P.M.H.

Ovládaní pomocí tlačítka ON/OF.

Funkce 2h nebo 4h booster. Elektrický sušák je v provozu na maximum po dobu 2 či 4 h poté se automaticky vypne.

Funkce 2h a 4h časovač. Sušák je v provozu na maximum po dobu 2 či 4 h poté se automaticky vypne. Časovač se znovu aktivuje automaticky po 22 hod. (2h časovač) či 20 hod. (4h časovač) po vypnutí.

Zdroj: PR článek společnosti P.M.H.-Invest & Trade spol. s.r.o., Přísečná 556, 38101 Český Krumlov , info@pmh-co.cz