Puristicky elegantní design do každé koupelny

Zdroj: Geberit

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela nabízí velmi jednoduché, intuitivně ovladatelné funkce. Díky svému nadčasovému, puristickému tvaru od designéra Christopha Behlinga se hodí téměř do každé koupelny, aniž by upoutala pozornost jako sprchovací WC.

Ideální kombinace toalety a bidetu

 

Geberit AquaClean Sela představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.

VLASTNOSTI A FUNKCE

 

Zdroj: Geberit

TECHNOLOGIE SPRCHOVÁNÍ WHIRLSPRAY

Technologie sprchování WhirlSpray zabezpečuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněný dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání je možné nastavit polohu sprchovacího ramene přesně podle osobních preferencí, případně aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

GAC Sela damska sprcha
Zdroj: Geberit

SAMOSTATNÁ DÁMSKÁ SPRCHA

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy poskytuje dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Je hygienicky chráněná, když se nepoužívá. Před a po každém použití se propláchne proudem čisté vody

 

GAC Sela TurboFlush 2
Zdroj: Geberit

KERAMICKÁ WC MÍSA S TECHNOLOGIÍ SPLACHOVÁNÍ TURBOFLUSH

Keramická WC mísa bez splachovacího okraje s technologií splachování TurboFlush zaručí důkladné, a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky němuž je splachování efektivní a čištění WC mísy nenáročné.

GAC Sela orientacne svetlo
Zdroj: Geberit

ORIENTAČNÍ SVĚTLO

Diskrétní orientační světlo poskytuje právě tolik světla, kolik je potřebné na jednoduchou orientaci v noci. Disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Orientační světlo se aktivuje v okamžiku, kdy se v místnosti setmí, je možné ho zapnout/vypnout na dálkovém ovládání či pomocí mobilní aplikace.

GAC Sela dialkove ovladanie
Zdroj: Geberit

OVLÁDÁNÍ – DÁLKOVÉ, NÁSTĚNNÉ, APLIKACE

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním. Stlačením tlačítka aktivujete sprchovací funkci anebo svoje osobní nastavení.  Funkce sprchovacího WC můžete ovládat také přes aplikaci v telefonu.

Výběr a testování sprchovacího WC

V showroomu Geberit v Praze na Balabence nabízíme možnost poradenství a testování kompletního portfolia sprchovacích WC. Testovací zóny jsou k dispozici také v koupelnových studiích po celé České republice. Pro bližší informace i jejich kompletní seznam navštivte www.geberit-aquaclean.cz/partner.

 

Geberit AquaClean Sela s chromovým krytem. | Zdroj: Geberit
Geberit AquaClean Sela orientační světlo. | Zdroj: Geberit
Jednoduché čištění WC mísy bez splachovacího okraje. | Zdroj: Geberit
Jednoduché odnímání WC krytu a sedátka | Zdroj: Geberit

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s.r.o.