Výstavba montované haly AVG

Zdroj: AVG group

Montované haly AVG, které vyrábí společnost AVG group, a.s. ve vlastním výrobním závodě nacházejí využití pro různý sektor průmyslu, výroby, skladování a logistiky, obchodu a služeb, sportu a relaxačním aktivitám. Montované haly AVG přímo z kvalitní výroby je dokonalý a jedinečný „PROSTOR PRO VÁŠ BIZNIS“.

Montovaná hala AVG a její výhody

Montované haly AVG mají mnoho výhod, což oceňují projektanti, architekti, stavební společnosti a investoři. Osvědčená řešení certifikovaného domácího výrobce montovaných hal AVG group, a.s. a velké množství realizací hal pro různá odvětví jsou zárukou jednoznačných výhod značky AVG GROUP.

Montovaná hala AVG se vyznačuje rychlostí výstavby s nízkými náklady. Obrovská úspora je i v nákladech na vybudování spodní stavby a to základových betonových patek a základových pásů oproti těžkým železobetonovým konstrukcím.

Všechny pomocné konstrukční prvky, dílce, střešní věznice, pomocné ocelové konstrukce, připojovací desky, které jsou nezbytné a potřebné pro montáž střešního izolačního pláště, střešních světlíků, fasádního izolačního pláště, dveří a oken, prosklené fasády, průmyslových vrat jsou vždy součástí AVG.

Všechny tyto potřebné konstrukční prvky a díly tvoří přibližně 20 % z ceny nosné konstrukce objektu. Proto je skutečně nezbytné a potřebné důkladné odborné posouzení celého systému – a) zakládání stavby, b) nosný skelet, c) pomocné konstrukce a to hlavně oproti železobetonovým konstrukcím, které mohou na začátku vypadat lákavě a výhodně ale nakonec mohou být celkové náklady stavby vyšší i o 30%.

Zdroj: AVG group

Výhodou montovaných hal AVG je i volitelná rozměrová a prostorová flexibilita i jednoduchá možnost dostavby k hale AVG. Montované haly AVG mohou mít volitelný rozpon až do 70 metrů. Samozřejmostí je také volitelný rozměr a tvar montované haly AVG bez omezení. Konstrukční řešení montované haly AVG, umožňuje v hale vytvořit vestavěnou administrativní nebo obchodní část se systémovými mezipodlažími pro funkční využití. Administrativní nebo obchodní část s mezipodlažími v montované hale AVG lze využít na kanceláře, bydlení, obchody, prodejny a služby.

Montovaná hala AVG a využití

Montované haly AVG pro jejich řadu výhod od rychlosti výstavby, nízké ekonomické náklady, rozměrová a prostorová flexibilita a komplexnost řešení mají také širokou škálu využití. Využití objektů AVG je hlavně pro výrobní haly, skladové haly, logistické haly, sportovní haly a tělocvičny, zimní stadiony, hokejové haly, tenisové haly, potravinářské haly, zemědělské haly, obchodní haly a prodejny, haly pro obchodní centra, autosalony, autoservisy, administrativní budovy a objekty.

Výběrem vhodného fasádního řešení z nabídky naší společnosti AVG group, a.s. vytvoříte opravdu velmi moderní objekt z kvalitních, nadčasových a bezúdržbových materiálů a systémových řešení AVG.

Zdroj: AVG group

Investice do montované haly

Jako výrobce montovaných hal AVG umíme nabídnout nejlepší a nejoptimálnější řešení návrhu pro dodávku haly. AVG group, a.s. má dlouholeté zkušenosti z výroby a návrhu konstrukčních systémů, střešních a fasádních řešení. Rádi poradíme a projednáme případný investiční záměr s každým projektantem, architektem, stavební společností nebo přímým zákazníkem, abychom společně našli nejlepší a nejoptimálnější řešení montované haly AVG pro jakýkoli byznys.

Naše společnost AVG group, a.s. k dodávce montované haly AVG může vypracovat optimalizovaná statická schémata a návrhy, projekty statiky pro stavební povolení, výrobní a technické dokumentace pro nosné konstrukce, střešní pláště, fasádní pláště, provětrávené fasády, prosklené fasády, hliníková okna a dveře, brány, interiérové prosklené. K dodávce montované haly AVG můžeme vypracovat i podrobné stavební konstrukční detaily mezi jednotlivými zabudovanými materiály a stavebními systémy.

Zdroj: AVG group

Všechny tyto správné postupy, kvalitní a komplexní dokumentace, certifikovaná výroba hal, vlastní montáž AVG jsou zárukou, že investice do montované haly AVG splní všechna budoucí očekávání investora.

www.avg-group.cz

 ZDROJ: PR článek společnosti AVG group