Skladová hala „AVG“- výroba ocelových hal

Zdroj: AVG Group

Skladová hala a logistická hala zrealizována výrobcem halových objektů AVG GROUP v certifikovaném výrobním závodě nabízí nejlepší konstrukční řešení, která jsou ověřena stovkami realizací.

Ocelové montované haly od AVG GROUP našly své spokojené zákazníky nejen na Slovensku a Česku, ale také ve Francii, Rakousku, Maďarsku, Německu, Polsku nebo i v Jižní Americe.

Skladovací hala AVG – „PROSTOR PRO VÁŠ BIZNIS“

Skladové haly od výrobce hal AVG GROUP s nejlepším ověřeným konstrukčním řešením vytváří moderní prostor dle současných požadavků na skladování a distribuci zboží, logistické služby nebo vytvoření obchodně prodejního skladu. Skladová hala AVG zohledňuje v konstrukčním a rozměrovém řešení požadavky investora, projektanta, architekta nebo stavební společnosti.

Skladové haly AVG pro malé a velké projekty

  • rychlá výstavba skladovací haly
  • rozpon od 6 m do 100 m
  • výška může být od 3 m do 40 m
  • velikost od 100 m2 do 20.000 m2
  • volitelný rozměr a tvar haly
  • v hale může být vytvořen obchodně-prodejní prostor
  • vícepodlažní skladová hala pro optimální využití prostoru
  • integrované kancelářské a sociálně vícepodlažní vestavky
  • rychlá možnost vytvoření mezipodlaží ve skladové hale
  • nízké náklady na výstavbu haly

AVG nabízí více než Skladové haly – „HALY PRO OBCHODNĚ-PRODEJNÍ PROSTOR“

AVG hala může být konstrukčním ocelovým systémem navržena tak, že vytvoří prostor nejen pro skladování zboží, ale také obchodní prostor, případně moderní showroom. Zároveň všechny skladové haly nebo obchodně-prodejní haly od společnosti AVG GROUP mohou mít moderní fasády s vytvořenými prosklenými plochami pro výlohy.

Všechna řešení nabízená českým výrobcem hal AVG lze rychle přizpůsobit požadavkům investora, protože AVG vyrábí kromě ocelových konstrukcí i moderní fasádní systémy, odvětrané fasády, kvalitní hliníková okna a dveře, prosklené fasády i interiérové prosklené stěny a příčky.

Součástí skladové haly AVG, mohou být konstrukčně zabudovány administrativně-kancelářské prostory na více podlažích, případně i sociální vestavky, které vytvářejí zázemí pro zaměstnance. Ke skladové hale AVG lze navrhnout i vícepodlažní administrativní budovu s moderní fasádou.

Takto lze vybudovat moderní skladový a obchodní areál, který bude splňovat všechny funkční a účelové požadavky.

Zdroj: AVG Group

Skladová hala AVG s inteligentními vícepodlažními skladovacími plošinami

Skladová hala AVG může být vybavena i vícepodlažními plošinami, které jsou navrženy pro skladování zboží a poskytují jedinečný prostor a flexibilitu. Tento trend současného moderního skladování v halách nabízí chytré využití skladového prostoru.

Prefabrikované ocelové skladovací vícepodlažní plošiny lze přizpůsobit požadavkům a potřebám uživatele. Flexibilní skladovací plošiny vytvoří přídavné skladovací plochy v přehledné výšce. Ocelové skladovací přídavné plošiny od AVG GROUP s podpěrami a příčníky jsou vyrobeny z vysokopevnostních profilů s vysokou odolností pro intenzivní namáhání.

Ocelové skladovací plošiny AVG jsou mezi sebou spojovány přesnými šroubovými spoji. Systém vícepodlažních skladovacích plošin je navzájem propojen schodišti se zábradlím a pochozími plošinami.

Skladování zboží na skladovacích plošinách lze zrealizovat v krátké době s minimálním úsilím a dostatečným množstvím skladovacích ploch.

Inteligentní a flexibilní plošiny instalované do skladových hal AVG jsou hospodárným a ekonomickým řešením pro potřeby skladování zboží s efektivním využitím prostoru ve skladových a logistických halách.

AVG GROUP –„vyrábíme haly na tisíc způsobů“

Zdroj: AVG Group

AVG GROUP – NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ – VLASTNÍ VÝROBA – VLASTNÍ MONTÁŽ – KVALITNÍ DOKUMENTACE – ZÁRUKA a SERVIS – VÁŠ NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ PARTNER !

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group