Halové systémy | Ocelové haly

Halové systémy a ocelové haly od výrobce AVG group, a.s. přinášejí všestranné využití. AVG GROUP navrhuje a vyrábí velmi kvalitní řešení multifunkčních halových systémů, pro která se rozhoduje většina investorů.

AVG GROUP a správný návrh haly

AVG GROUP ve svém certifikovaném závodě vyrábí halové systémy, ocelové haly a moderní budovy podle přesných požadavků a zadání investora, projektanta nebo architekta. Výrobce hal AVG vám navrhne nebo může pomoci navrhnout nejlépe ověřená konstrukční řešení pro ocelové haly nebo montované budovy podle plánovaného záměru využití.

Optimální a konstrukční návrhy pro halové systémy, ocelové haly, montované budovy zohledňují požadované rozměry, tvar, členitost, počet podlaží i požadavky na střešní a stěnové opláštění.

Haly AVG a jejich výhody jsou hlavně v ověřených řešeních, jejichž výrobce zrealizoval stovky.

HALY AVG – „PROSTOR PRO VÁŠ BIZNIS“

Při investici do haly nebo budovy myslete na budoucnost

Ocelové haly a halové systémy od výrobce AVG GROUP přinášejí opravdu všestranné využití. V současnosti se moderní multifunkční haly AVG využívají pro výrobu, skladování, technologie, zemědělství, obchod a prodej, servis a služby, administrativu nebo sport.

Rychle se měnící prostředí pro podnikání, podmínky trhu, požadavky a potřeby v krátké době mohou změnit i váš záměr s využitím haly nebo budovy.

Zkušený výrobce halových systémů a ocelových hal AVG GROUP vám může konstrukčně a statickým schématem navrhnout halu pro multifunkční využití, které zohlední změny trhu a budoucí využití haly.

Zdroj: AVG group

Vzhled a design vaší haly a budovy

Halové objekty, ocelové haly a montované budovy od výrobce AVG GROUP mohou být navrženy z různých systémů střešního a stěnového opláštění. Montované haly AVG vyrábí neuteplené nebo uteplené. Opláštění haly lze přizpůsobit různým požadavkům a parametrům a to od jednoduchých průmyslových řešení až po originální a moderní střešní a fasádní systémy.

Myslete na vaši budoucnost a dejte si poradit, aby vaše haly vypadaly moderně i o pár let. Architektura a design ocelových hal AVG jede velmi rychle dopředu. Nešetřete na vzhledu a designu haly. Originální a moderní vzhled vaší haly může být také výhodou jak se odlišit od konkurence. V současnosti je naprosto běžný standard, že ocelové haly AVG mají prosklené fasády, hliníková okna, hliníkové dveře, odvětrané fasády, hliníkové slunolamy nebo interiérové ​​prosklené příčky.

Zdroj: AVG group
Zdroj: AVG group

Garance značky AVG

Haly AVG jsou velmi známé a oblíbené u většiny investorů. U hal z výroby AVG GROUP si můžete být jisti, že tato značka vás při výběru vaší haly nezklame. AVG GROUP nabízí řešení svých hal pro malé a velké projekty. Zároveň si u dodavatele hal AVG můžete vybrat z řady fasádních řešení, které také tato známá společnost vyrábí.

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group