Výroba a montáž hal z ocelových konstrukcí AVG

Výroba a montáž hal z ocelových konstrukcí od nejznámějšího a největšího výrobce AVG GROUP je garantována tradicí a velkým množstvím realizací na Slovensku a v Česku. AVG GROUP je zárukou kvality pro správný návrh moderních multifunkčních hal, ocelových konstrukcí a nadčasových fasádních systémů za přijatelné ceny.

Montované haly AVG a ocelové konstrukce

Výroba a montáž hal z ocelových konstrukcí AVG je základem současné moderní prefabrikované výstavby. Výroba ocelových hal a ocelových konstrukcí je prováděna ve vlastním moderním výrobním závodě AVG GROUP dle platných norem EN a přísných vnitropodnikových směrnic.

Kvalitní výroba a vstupní materiály jsou zárukou toho, že 100% ORIGINÁL HALY AVG vám zaručí maximální uživatelskou spokojenost a nejdelší životnost ocelové haly přímo od výrobce AVG group, a.s.

AVG GROUP – „VYRÁBÍME HALY NA 1000 ZPŮSOBŮ“

Zdroj: AVG group

Výroba ocelových hal AVG GROUP vám připraví přesně podle vašich požadavků návrhy pro moderní halu a budovu. Návrhy ocelových hal AVG jsou ověřeny velkým množstvím realizací. Výroba ocelových konstrukcí AVG je v nejvyšší kvalitě z prvotřídních materiálů a tvoří základ nosných skeletů pro multifunkční haly a budovy.

Výrobce ocelových hal AVG navrhuje a vyrábí haly na 1000 způsobů. AVG GROUP vyrábí skladovací haly, logistické haly, výrobní haly, sportovní haly, tělocvičny, jezdecké haly a jízdárny, zemědělské haly, haly pro dílny, haly pro autoservisy, haly pro autoprodejny, obchodní haly, prodejní haly, haly pro obchodní centra v provedení 100 % ORIGINÁL HALY AVG.

ORIGINÁL HALY AVG nabízí maximální funkčnost pro plánované budoucí využití moderních halových objektů. Haly AVG mohou být vyrobeny a dodány v různých provedeních. Multifunkční haly AVG může výrobce vybavit moderními fasádními řešeními.

Haly AVG – moderní vzhled a design

Ocelové haly AVG a montované budovy mohou mít ve výbavě moderní fasádní řešení. Moderní fasádní řešení jsou také vyrobena ve výrobním závodě AVG GROUP. Nabízejí halovým objektům a montovaným budovám originalitu a nadčasovost.

Při investici do vaší haly nebo budovy vždy myslete na budoucnost. Nechte si poradit výrobcem hal AVG GROUP, určitě to stojí za to. Zkušenosti společnosti AVG vám přinesou očekávaná řešení. Moderní vzhled a design haly je v současnosti velmi důležitý. Trendy v architektuře se posouvají rychle dál. Moderní, nadčasový a originální vzhled haly bude jistě i vaší velkou konkurenční výhodou, kterou se odlišíte.

Prosklené fasády, hliníková okna, hliníkové dveře, odvětrané fasády, hliníkové slunolamy nebo interiérové ​​prosklené příčky, by dnes už vůbec neměly chybět na moderní hale nebo budově navržené a vybudované v současnosti.

Zdroj: AVG group

AVG HALY – „PROSTOR PRO VÁŠ BIZNIS“

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group