Moderní ocelová montovaná hala AVG

AVG group, a.s. je výrobcem ocelových montovaných hal s nejlepšími řešeními pro zákaznické požadavky z různých sektorů využití služeb, obchodu, výroby nebo skladování.

AVG HALY –„nejlepší řešení od nejznámějšího a největšího výrobce certifikovaných ocelových hal“

Nejlepší řešení slovenského výrobce ocelových montovaných hal AVG nabízejí variabilitu a neomezené možnosti návrhů, které umožňují realizovat investorům, projektantům a architektům haly pro jakýkoli byznys.

Ocelová montovaná hala AVG a její jedinečné konstrukční řešení bez dispozičního, tvarového a rozměrového omezení umožňuje velmi efektivní využití pro výrobní průmyslové haly, skladové a logistické haly, potravinářské haly, chladírenské a mrazírenské haly, zemědělské haly, haly pro autoservis a autodílnu.

Ocelová hala AVG s originálním designem

Největší slovenský výrobce ocelových hal AVG nabízí haly i pro využití v oblasti obchodu a služeb. Stále více investorů upřednostňuje vysokou kvalitu hal AVG před řešeními nesystémových dodávek. Je to hlavně proto, že nesystémové haly nemají vyřešeny základní konstrukční detaily a propojení různých systémů navazujících vzájemně na sebe.

Jedná se například o základní ocelový skelet haly, pomocné ocelové konstrukce, střešní a fasádní plášť, výplně otvorů, prosklené fasády nebo designové a odvětrané fasády a podobně.

Zdroj: AVG group

AVG GROUP –„vyrábíme haly na tisíc způsobů“

Originální ocelová hala AVG pro obchod a služby je navržena a vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a má vyřešeny veškeré konstrukční a technické detaily pro moderní střešní a fasádní systémy dodávané a vyráběné ve společnosti AVG GROUP.

I proto se většina investorů, projektantů a architektů rozhodne při výběru ocelové haly pro obchodní prostor, showroom, autosalon, prodejnu motorek, sportovní halu realizovat společně s AVG.

AVG GROUP – haly pro jakýkoli byznys

Technické a konstrukční možnosti ocelové haly AVG, originální vzhled haly nebo moderního objektu od AVG GROUP zvýrazní vždy kvalitní střešní a fasádní systémy. Jedinečnost mohou získat ocelové haly i dalšími nadčasovými systémy přímo z výroby AVG GROUP, kterými mohou být prosklené fasády, hliníková okna a dveře, prosklené interiérové stěny, hliníkové provětrávané fasády.

Kombinací a návrhem konstrukčního ocelového systému, střechy, fasády a moderních nadčasových prosklených fasád a hliníkových fasád umí společnost AVG GROUP navrhnout, vyrobit a dodat „HALY PRO JAKÝKOLIV BYZNYS“.

AVG GROUP – NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ – VLASTNÍ VÝROBA – VLASTNÍ MONTÁŽ – KVALITNÍ DOKUMENTACE – ZÁRUKA a SERVIS – VÁŠ NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ PARTNER!

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group, a.s.