Hliníková okna a dveře AVG

Hliníková okna a dveře pro rodinné domy a moderní budovy od společnosti AVG group, a.s. jsou často nedílnou součástí mnoha moderních projektů, u kterých je požadavek vytvořit nadčasový a originální design. Hliníková okna a dveře AVG jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a ve 100% zaručené kvalitě.

Kvalitní hliníková okna a dveře AVG – „Součást moderní architektury“

Hliníková okna a dveře AVG vyrobené moderními technologiemi jsou vynikající investicí pro rodinné domy nebo moderní budovy. Hliníková okna a dveře AVG kromě nejvyšší kvality mají také výborné tepelněizolační parametry, pevnost a jsou odolné vůči vlivům vnějšího prostředí. Výrobky společnosti AVG GROUP si své vlastnosti zachovávají velmi dlouhé období a až desetiletí.

AVG hliníková okna a dveře přinášejí „ORIGINÁLNÍ DESIGN“ všem moderním rodinným domům, rezidenčním budovám a multifunkčním objektům a halám. Trend designu moderních architektonických návrhů a řešení přinášejí materiály, kterými jsou zejména ocel, hliník a sklo.

Trend současné architektury s originálním designem přináší domům a budovám velké prosklené plochy, které jsou často dominantním prvkem navržených řešení. V dnešní moderní architektuře si dnes už neumíme představit objekty bez velkých prosklených oken a fasád.

Hliníková okna a dveře AVG na rodinném domě
Hliníková okna a dveře AVG na rodinném domě | Zdroj: AVG group

Hliníková okna a dveře 100% ORIGINÁL AVG – ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ PRO MALÉ A VELKÉ PROJEKTY“

Hliníková okna a dveře AVG a prosklené fasády zároveň přinášejí do vnitřních prostor rodinných domů a moderních budov dostatek denního světla. Denní světlo vytváří v domech a budovách zdravé a příjemné vnitřní prostředí, které skvěle ovlivňuje zdraví lidí a uživatelský komfort.

Eleganci, dokonalost a přesnost přinášejí všem projektům „hliníková okna, dveře a prosklené fasády AVG“

AVG hliníková okna, dveře a prosklené fasády mohou být navrhovány společně i s moderními odvětranými fasádami AVG nebo různými fasádními obklady. Tyto moderní systémy mohou společně a kompaktně vytvořit ideální řešení moderní fasády, která bude domům a objektům sloužit desítky let.

Většina investorů, architektů a projektantů se rozhodne pro spojení hliníkových oken a dveří s odvětranou hliníkovou fasádou. Hliník se stal ověřeným fasádním materiálem 21. století, a to pro své vynikající vlastnosti. Fasády z kvalitního hliníku pokrývají většinu moderních rodinných domů a budov u nás a v zahraničí.

Hliníková okna a dveře AVG jako součást moderní budovy
Hliníková okna a dveře AVG jako součást moderní budovy | Zdroj: AVG group

Společnost AVG GROUP má bohaté zkušenosti ve stavebnictví, kde poskytuje široké spektrum služeb a zavádí do výroby nové technologické postupy a strojní zařízení. V nabídce společnosti AVG GROUP naleznete ocelové haly, halové objekty, ocelové konstrukce, moderní multifunkční ocelové haly a také montované budovy s různým využitím. Moderní fasádní systémy, designové fasády, prosklené fasády, hliníková okna, hliníkové dveře, protipožární okna a dveře, prosklené fasády, provětrávané fasády, prosklené stěny a příčky, hliníkové slunolamy, designové profily vyrábí v certifikovaném závodě AVG. Novinkou ve výrobním programu naší společnosti je výroba a dodávka perforovaných nebo protlačovaných fasád, které jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových nebo ocelových plechů na nejnovějších technologiích, které zaručí nejvyšší kvalitu.

Zdroj: AVG group

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group