Haly AVG | 10 důvodů proč se rozhodnout pro originál haly AVG

Haly AVG od společnosti AVG GROUP, která je největším a nejznámějším výrobcem halových objektů a moderních fasádních systémů jsou vyrobeny v certifikovaném závodě podle vnitropodnikových směrnic a přísných evropských norem. Přinášíme vám 10 důvodů, proč se rozhodnout pro originál haly AVG od tohoto dodavatele.

Ve srovnání s minulostí nabízí dnešní moderní multifunkční haly absolutní trend ve výstavbě objektů, které jsou určeny pro výrobu, skladování a logistiku, obchodní provozy, obchodní centra, prodejny aut a motorek, autoservisy, zemědělství, sport a relax a spoustu dalších aktivit.

10 důvodů proč se rozhodnout pro originál haly AVG?

1. Zkušenosti v navrhování hal

Společnost AVG group, a.s. má velmi mnoho zkušeností z návrhů hal pro zákazníky ve všech odvětvích. Pracovníci technických oddělení AVG, statici a konstruktéři znají celý proces od návrhu až po výrobu multifunkčních ocelových hal.

2. Ověřená řešení

Haly AVG přinášejí vždy jen ověřená a odzkoušená řešení, která byla úspěšná u stovek spokojených zákazníků, kteří se rozhodli pořídit si originál haly AVG. Takové spokojené zákazníky má výrobce multifunkčních montovaných hal společnost AVG group, a.s. nejen na Slovensku a Česku, ale také v Maďarsku, Německu, Rakousku, Polsku, Francii.

3. Certifikovaná výroba ocelových konstrukcí

Výroba ve skupině AVG group, a.s. je pod kontrolou odborníků v divizi – výroba ocelových konstrukcí. Nosné rámy pro všechny moderní montované haly a budovy jsou vyrobeny z pořádných plnostěnných ocelových profilů.

I proto mají haly AVG vyšší kvalitu a vyšší hodnotu oproti halám, u kterých se používají pro výrobu nosných rámů profily z tenkých plechů. Výroba ocelových konstrukcí pro halové ocelové konstrukce certifikované podle všech norem. I proto je nabídka společnosti AVG v nejvyšší kvalitě na našem trhu.

4. Moderní fasády

Haly AVG mohou vypadat moderně. Originální design každé hale AVG, může dát pěkná fasáda. Takové pěkné fasády vyrábí pro své multifunkční ocelové montované haly a budovy společnost AVG group, a.s. Moderní fasády dle vašeho výběru budou vždy odborně a konstrukčně správně navrženy a zapracovány do vaší haly od společnosti AVG.

5. Technická dokumentace a konstrukční detaily

Společnost AVG group, a.s. a její zkušený tým pracovníků nenechává nic náhodě. V tomto si můžete být naprosto jistý. K vaší hale bude vypracována podrobná technická dokumentace a konstrukční detaily. Tak, aby každý jeden prvek, díl nebo položka byly na správném místě, aby vzájemně se napájející konstrukce měly správné detaily spojů.

Technické a konstrukční detaily pro haly jsou velmi důležité proto, aby vše odpovídalo předpisům a normám s odkazem na nejvyšší kvalitu ocelových hal AVG.

6. Montážní dokumentace

Důležitou částí dodávky haly AVG je také montážní dokumentace. Ta zajistí to, aby byla hala nebo budova smontována správně, podle předepsaných technologických postupů a aby byly použity originální a ověřené montážní materiály v dostatečném množství nejvyšší kvality.

7. Flexibilní konstrukční řešení pro všechny haly

Haly AVG a jejich nejlepší konstrukční řešení a statická schémata nabízejí rychlá a flexibilní řešení pro všechny typy hal a budov. Můžete si zvolit jakýkoli rozměr, šířku od 6 m do 100 m, výšku až do 40 m, počet podlaží a jejich zatížení, nosnost mostového jeřábu od 1 t do 50 t vestavěnou administrativní budovu nebo obchodní prostor a spoustu dalších technických řešení.

8. Moderní haly pro malé a velké projekty

Haly AVG nabízí společnost AVG group, a.s. pro všechny zákazníky a zájemce. Originální multifunkční ocelové haly AVG jsou určeny pro malé a velké projekty. AVG group, a.s. vyrábí haly o výměře 100 m2 a také 15.000 m2. Haly AVG jsou určeny pro všechna odvětví. Vzhled a konstrukce originálních hal AVG může být od nejjednodušších řešení až po náročné nejmodernější dodávky objektů.

9. Haly AVG – „trendy“ výstavba současnosti

Haly AVG od certifikovaného výrobce multifunkčních ocelových hal a fasádních systémů společnosti AVG group, a.s. patří v současnosti mezi poslední trendy systému moderní výstavby. Rychlá výstavba haly AVG, flexibilita konstrukčních řešení, vysoká garantovaná kvalita, moderní vzhled a všestranné využití jsou hlavní důvody, proč se většina zákazníků rozhodne pro značku AVG.

10. Garance značky AVG

Haly AVG jsou ověřeny zkušenostmi a tradicí výroby moderních certifikovaných hal.  Všichni uživatelé a vlastníci moderních hal vědí, že ověřená značka AVG zaručí nejvyšší kvalitu halovým objektům. Jistota, záruky, garanční jistoty, silné výrobní zázemí slovenského dodavatele hal AVG group, a.s., rozhodli o tom, že haly AVG jsou u zákazníků nejvíce vyhledávány.

Zdroj: AVG group

Haly AVG si našli své zákazníky v celém spektru výrobního průmyslového odvětví i obchodu, služeb, odpočinku a zábavy. Společnost AVG group, a.s. nabízí nejširší sortiment využití svých hal na našem trhu. K halám AVG patří ověřená a osvědčená řešení zkušeného výrobce a dodavatele halových objektů AVG group, a.s. Kromě certifikovaných hal známé značky AVG, tato společnost vyrábí a dodává z vlastní produkce také moderní fasádní systémy.

Pokud si objednáte originální ocelové haly ve společnosti AVG group, a.s. můžete si vybrat k vaší hale z velkého výběru jedinečných fasád. Společnost kromě originálních hal známé značky AVG, vyrábí také prosklené fasády (klasické, polostrukturální, strukturální), hliníková okna a dveře, odvětrané fasády, hliníkové kazetové fasády, protipožární okna a dveře, interiérové ​​příčky ze skla a hliníkové slunolamy.

Pro speciální projekty může společnost AVG group, a.s. divize – výroba ocelových konstrukcí, nabídnout individuální statický a konstrukční návrh pro atypické halové ocelové konstrukce, ocelové vazníky, pomocné ocelové konstrukce, které najdou použití v různých projektech, kde zákazník očekává originální řešení pro svoji investici.

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group