Redakce radí: dubnové tipy na online akce!

Zdroj: Shutterstock

Ani v dubnu to nevypadá na změnu vládních nařízení, neřku-li rozvolnění stávajících opatření, která velmi striktně udávají počet lidí, kteří se mohou scházet.

V současné době je přesnější říci, že se scházet vlastně vůbec nemůžeme. To ovšem samozřejmě neznamená, že veškerý veřejný život a vzdělávání ustane, právě naopak! Všechny akce, konference a přednášky se pouze přesouvají do bezpečnějšího prostředí – na obrazovky našich počítačů přímo v našich domovech. Do online prostředí. Na co tedy „vyrazit“ v dubnu?

Decentrální větrací jednotky, vytápění a tepelná čerpadla

Pořadatel: Stiebel Eltron
Kdy: semináře v průběhu celého března
Vstupné: zdarma

Série jedno či dvouhodinových seminářů zabývajících se tématy ohřevu teplé vody, zásobníkových ohřívačů vody, větracích potrubí, tepelných čerpadel vzduch – voda či decentrálního zásobování teplou vodou. Na každý seminář je nutno se hlásit samostatně.

Wood camp: Dřevo ve stavbách; Materiály pro dřevostavby

Pořadatel: Asociace dodavatelů montovaných domů
Kdy: 6. 4. 2021 a 27. 4. 2021
Vstupné: zdarma

Pravidelné semináře pro projektanty, architekty, stavební dozory a TDI, který Vás naučí, jak se pustit do navrhování a projektování dřevostaveb. První ze série seminářů je na téma Dřevo ve stavbách.

MCE LIVE

Pořadatel: Reed Exhibitions Italia
Kdy: 8. – 16. 4. 2021
Vstupné: zdarma

Tradiční mega akce mostra convegna expocomfort se letos rovněž přesouvá do online prostředí. Obdobně jako v dřívějších ročnících bude v rámci akce nejen představena celá řada firem, výrobků a novinek, ale rovněž bude možné navštívit celou řadu odborných přednášek – samozřejmě ovšem v cizím jazyce.

Drážkovaná krytina PREFA – třetí díl

Pořadatel: AZ promo
Kdy: 9. 4. 2021
Vstupné: zdarma

Prezentace firmy PREFA Aluminiumprodukte, která návštěvníkům přiblíží problematiku drážkované krytiny na fasádě, její přechod do střešní roviny, detaily založení, větrání, odvodnění…

Pasivní domy a sklo

Pořadatel: Saint-Gobain Building Glass
Kdy: 9. 4. 2021
Vstupné: zdarma

Online konference.

red