75 milionů instalovaných deskových radiátorů Kermi 75 milionů řešení pro inovativní ekologickou topnou techniku německé kvality

75 milionů instalovaných deskových radiátorů Kermi. Děkujeme!

Společnost Kermi vyrábí desková otopná tělesa více než 50 let: v průběhu této doby jich bylo nainstalováno již 75 milionů! Seřazeni vedle sebe by mohli téměř dvakrát obtočit celou zeměkouli. Kermi chce proto tímto poděkovat odborným partnerům, kteří Kermi produkt doporučují a instalují, neboť bez jejich důvěry by nebylo tohoto úspěchu – 75 milionů instalovaných deskových radiátorů - možné dosáhnout!

Účinnost & kvalita „Made in Germany“:

Od prvního modelu až po dnešní energeticky úsporné radiátory therm-x2, desková otopná tělesa Kermi se do dnešní doby vyrábí v hlavním sídle v Plattlingu, v Dolním Bavorsku. V průběhu let stanovovala společnost Kermi standardy z hlediska účinnosti, a to již v roce 1981 prvním energeticky úsporným deskovým radiátorem nebo později inovativní technologií x2, založenou na principu sériového průtoku. Zvláště v kombinaci s tepelnými čerpadly jsou deskové radiátory účinným a i nadále ekologickým zdrojem tepla, u něhož je možné v rámci ochrany klimatu využít státní dotaci.

Velký výběr provedení – spolehlivá & rychlá dodávka:

Díky velkému výběru typů, stavebních velikostí a konfiguračních nastavení nabízí Kermi pro každý stavební požadavek vždy ten správný model jak pro novostavby, tak i rekonstrukce. Všechny deskové radiátory jsou uskladněny v dostatečném množství a lze je tak rychle doručit.

Bez ohledu, kde jsou deskové radiátory použity, vysoký standard a certifikace, dlouhá životnost, servis náhradních dílů a dostupnost poprodejního servisu zaručují jejich dlouhodobý a spolehlivý provoz. Kermi navíc nabízí rozšířenou záruku.

Rozsáhlé služby & jednoduchá, bezpečná montáž:

Kromě vysoké kvality klade Kermi také velký význam na servisní služby a technickou podporu. Takto je řemeslníkům, instalatérům a projektantům umožněn přístup k technickým informacím, produktovým údajům a návodům k montáži. Je-li zapotřebí rychlé podpory ke konkrétním technickým dotazům, zákaznický servis Kermi je jim vždy k dispozici.

Praktickým příkladem deskových otopných těles Kermi je therm-x2 Vplus, skutečný „Allrounder“ co se týče možností připojení – středové nebo boční, ventil vpravo nebo vlevo.
Praktickým příkladem deskových otopných těles Kermi je therm-x2 Vplus, skutečný „Allrounder“ co se týče možností připojení – středové nebo boční, ventil vpravo nebo vlevo. |

Kermi usnadňuje též práci na stavbě prostřednictvím flexibilní možnosti připojení, jako je tomu např. u deskového radiátoru therm-x2 Vplus, a přednastavenými ventily pro hydraulické vyvážení. Kermi výhody, jakou jsou vysoké technické standardy, kompletní sortiment a komplexní služby, známy už po mnoho let, jsou základním kamenem úspěchu Kermi.

ZDROJ: PR článek společnosti Kermi GmbH