Rodina AVENTOS – výklopy v novém kabátě.

me11711627 all 829983
Zdroj: Blum

Je to fascinující pohyb, když se výklopy skládají, zdvihají, vyklápí. AVENTOS představuje ideální řešení pro každou horní skříňku. V kuchyni nebo v obývacím pokoji, ať už je zde hodně nebo málo místa, pro malá čílka nebo velká čela.

Systém výklopů AVENTOS přináší do horních skříněk vysoký komfort pohybu. Dokonce i otvírání velkých a těžkých výklopů je nyní snadné jako hračka. Přitom oceníte i mimořádnou praktičnost systému AVENTOS, protože se uživatel může u nábytku volně pohybovat a v žádném případě mu nehrozí, že by se třeba o skříňku uhodil do hlavy.

Pokud chcete nábytek bez úchytek, pak stačí jen lehounce na výklop ťuk-nout, a SERVO-DRIVE jej hned otvírá. S BLUMOTION se pak výklop hned zase měkce a tiše zavře. Kování na výklopy AVENTOS skýtá nejvyšší kvalitu – vedle osvědčené stability a elegantního designu.

me12740851 all 739400
Zdroj: Blum

Dnes je rodina AVENTOS již hodně široká a podle potřeby si způsob otevírání výklopů určitě vyberete.

Například poslední v řadě AVENTOS HK-XS představuje nekonečně mnoho možností ztvárnění pro malé výklopy u vysokých skříní a horních skříněk. Můžete s ním pohodlně vybavit i korpusy s menší hloubkou, například nad digestoří nebo nad umyvadlem v koupelně.

Blum kla0524 6
Zdroj: Blum

Symetrický zdvihač můžete využívat jak na jedné straně korpusu, tak i na obou stranách. Když jej nainstalujete na obě strany, můžete realizovat i větší, těžší čela. AVENTOS HK-XS Vás okouzlí komfortem pohybu, který je pro AVENTOS příznačný.

Bude se Vám zdát, že se výklopy otvírají i zavírají, jakoby neexistovala zemská přitažlivost. V kombinaci se závěsy CLIP top BLUMOTION se výklopy zavírají měkce a tiše. Bezúchytkový nábytek se těší stále větší oblibě a dnes již k modernímu designu nábytku neodmyslitelně patří.

Vzletně lehké a komfortní otvírání zajistí technologie TIP-ON, také u výklopů AVENTOS HK-XS.

me10437342 all 2107402
Zdroj: Blum
me10652608 all 1411676
Zdroj: Blum
me10652626 all 1112257
Zdroj: Blum

První z rodiny AVENTOS, který prošel celkovou inovací je systém AVENTOS HK a dnes se jmenuje HK top.

Určuje také nový design, kterému se v současné době vzhledově přiblížili všechny typy výklopů BLUM alespoň díky novým krytkám, které tak propojují celou výrobkovou řadu výklopů AVENTOS svým přímočarým tvarem a jednoduchými liniemi.

www.blum.com

ZDROJ: PR článek společnosti Blum, s.r.o.