Prozkoumejte kolekci Studio Collection, prémiovou řadu designových radiátorů

Nová kolekce Studio Collection rozšiřuje nabídku designových radiátorů pro koupelny i obytné prostory společnosti Zehnder. Jsou do ní začleněny modely jako elektrický topný modul Zehnder Zenia, ale i poutavý radiátor se skleněným povrchem Zehnder Deseo Verso. Také integrace výrobků dříve prezentovaných pod značkou Runtal zjednodušuje výběr a usnadňuje přístup k ucelené nabídce.

Prémiová řada Zehnder Studio Collection oslovuje především architekty, projektanty a koncové zákazníky s oblibou v designových a vysoce funkčních výrobcích.

Architektura je v našich genech

Společnost Runtal, založená v roce 1953 inženýrem Egonem Runté a architektem Jürgem Altherrem, si rychle vytvořila jméno na švýcarském trhu: kombinace inovativních produktů a jedinečných designů byla architekty a interiérovými designéry velmi dobře přijata.

V roce 1988 byl Runtal začleněn pod křídla skupiny Zehnder. Obě značky jsou již mnoho let synonymem pro nejmodernější technologie, neustálé inovace, průkopnický design, nevyčerpatelné invence a jedinečné know-how ve výrobním procesu.

Z StudioCollection RAD Alban detail.tif
Zdroj: Zehnder Alban

Z Runtalu se stává Zehnder Studio Collection

Odkaz společnosti Runtal stále žije, na svou bohatou historii nyní navazuje právě prostřednictvím nové prémiové řady designových radiátorů – Zehnder Studio Collection.

Nechte se z její nabídky inspirovat:

Designový koncept stvořený pro puristy – dokonalé linie, ploché strany a pravé úhly. Vysoce praktický, hranatý radiátor, na který lze ručníky zavěsit bez námahy jednou rukou.

Zehnder Alban z kolekce Studio Collection: vyrobený z ručně leštěné, vysoce kvalitní nerezové oceli. Jednoduchý, elegantní design s příjemně nahřátými ručníky, kdykoli je potřebujete. Možnost instalace jako pravé nebo levé provedení.

Zdroj: Zehnder Alban

Vždy k vašim službám. Tento unikátní designový radiátor je elegantní a vysoce funkční. Zehnder Archibald z programu Studio Collection je dokonalým praktickým koupelnovým doplňkem, který nahřívá a vysouší vaše ručníky a vytváří příjemné, komfortní klima.

Zdroj: Zehnder Archibald

Jeho tvar, vytvořený z jediné ocelové trubky, je stejně pozoruhodný, jako je jedinečná jeho konstrukce. Stylový interiérový doplněk od návrháře Lea Salzeda, snoubí v sobě funkčnost s výjimečným designem. Dostupný v chromu, ale i bezmála 50 barvách.

Zdroj: Zehnder Archibald

Atlet ve světě radiátorů – výkonný, sebejistý design, skládající se z elegantně zaoblených kulatých trubek. Volný přístup ze strany umožňuje pohodlné nasunutí a sušení i velkých osušek. Zehnder Chime: asymetrický radiátor s kulatým designem, vyrobený z ručně leštěné, vysoce kvalitní nerezové oceli.

Může být instalován s vodorovnými trubkami vlevo nebo vpravo. Zehnder Chime oživí vaši koupelnu svou výrazností a přináší dodatečný bonus v podobě krásně nahřátých ručníků.

Z StudioCollection RAD Chime HY milieu bathroom bedroom 001 print
Zdroj: Zehnder Chime

Ať už v temné černé, sněhové bílé nebo dokonce jako zrcadlo, radiátor Zehnder Folio Glass z programu Studio Collection se se svým elegantním skleněným povrchem harmonicky začlení do interiéru. S extrémně plochou konstrukcí pouze 8 mm tenkou, uzavřeným obvodovým profilem a jemně se zužující siluetou zaujme Zehnder Folio Glass svým neobvykle lehkým vzhledem.

Design skleněného povrchu, jenž jako by se vznášel v místnosti, je výsledkem inovativní technologie. Ovládání pomocí dálkového ovladače nebo přímo na čelní ploše je maximálně stylové a pohodlné.

Zdroj: Zehnder Folio Glass

Revoluční elektrický topný modul Zehnder Zenia vyhřívá koupelnu infračervenými skleněnými sálavými dvířky a výkonným topným ventilátorem. To vše v jediném zařízení v minimalistickém designu, které lze dokonale začlenit do moderní koupelnové architektury.

Zehnder Zenia rychle dodává příjemné teplo a zajišťuje maximální komfort v koupelně nezávisle na systému ústředního vytápění. Snadné a intuitivní ovládání základních funkcí umožňuje dotykový panel. Individuální nastavení programů a intervalů nahřívání osušek pohodlně zařídíte prostřednictvím mobilní aplikace.

Zdroj: Zehnder Zenia

Designové radiátory z kolekce Studio Collection představují nejvyšší kvalitu Zehnder ve spojení s jedinečností, důrazem na detail a exkluzivitou.

Zdroj: Zehnder Zenia

Další modely naleznete v online přehledu, ale také v tištěném katalogu Hřejivé teplo.

Přehled designových radiátorů, včetně kolekce Zehnder Studio Collection

Profil společnosti: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností švýcarského koncernu Zehnder Group, založeného v roce 1895. Se 17 výrobními závody a více než 3.500 zaměstnanci patří k technologické špičce v oblasti designových koupelnových a bytových radiátorů, komfortních systémů větrání s rekuperací tepla a stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení.

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder Group Czech Republic