Radiátor jako designový prvek v interiéru. Nový svět barev

Švýcarský výrobce Zehnder představuje nový koncept barevných odstínů pro své designové radiátory. Při jejich vývoji byly zohledněny dlouhodobé trendy v oblastech architektury a interiérového designu. To usnadňuje perfektní začlenění radiátorů do koupelen a obytných prostor.

Barvy jsou vyjádřením naší osobnosti: od výběru oblečení až po naše životní prostředí. Barvy umožňují zákazníkům vytvořit si ideální individuální prostor. Zehnder tato nová očekávání a požadavky vnímá a reaguje na ně.

Nový systém barev nabízí zákazníkům všechny možnosti pro dokonalé začlenění radiátorů do jejich obytného a koupelnového prostoru. Při vývoji nového konceptu barev využila společnost Zehnder odborných znalostí renomované specialistky pro strategii barev Juliette Baumgartner.

V konceptu byly zohledněny dlouhodobé trendy v šesti oblastech – architektura, interiérový design, koupelny, obytné prostory, povrchy a materiály, což vyústilo ve vytvoření nadčasové palety barev, které jsou moderní, ale ne módním výstřelkem. Přehled nových barev Zehnder.

Prvotřídní kvalita pro každou koupelnu

Nové barvy nemohou chybět v nabídce Colours free, během této akce jsou oblíbené koupelnové radiátory prodávány v 6 vybraných odstínech za cenu bílé barvy RAL 9016. Koupelnová tělesa Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa / Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym či Zehnder Vision lze pořídit výhodněji

  • jak v dosud nejprodávanějších barvách Black Matt 0557, Anthracite 0346, Beige Quartz 0523,
  • ale i v nových odstínech Light Beige 0253, Light Grey 0262, Cement Grey 7233.

Barevné koncepty Zehnder pro inspiraci

Radiátory slouží nejen k vytápění místností, ale mohou být také designovými prvky perfektně sladěnými s ostatními předměty v interiéru. Inspirujte se radiátory Zehnder a jejich umístěním do interiéru – více ve fotogalerii.

Místo pro sebe. Domov jako místo odpočinku, relaxace a útočiště

Domov je místem relaxace a klidu. Hrubé broušené povrchy, kombinace lazur a přírodních materiálů vytvářejí bezpečné útočiště. Přírodní špinavě bílé, světle hnědé a šedé tóny radiátorů Zehnder jsou klíčem k útulnému prostředí pro relaxaci.

Kombinací broušených kovů jako mosaz se dřevem vznikne moderní kontrast. Kulaté tvary a měkké textury zjemňují a zútulňují prostředí. Na obrázku Zehnder Charleston.

Zehnder Charleston
Zehnder Charleston | Zdroj: © Zehnder Group

Monolitický beton. Kontinuita prostoru – uklidňující, přímočará, expresivní

Použití jediného materiálu zajišťuje čistý, jednotný vzhled a klidný prostor – bez vizuálního šumu. Surový beton proudí z interiéru do exteriéru a dává prostoru kontinuitu. V tomto stylu naleznou uplatnění rozmanité odstíny šedé, grafitové, černé nebo chrom.

Výstřední oranžové a přírodní odstíny hnědé vytvářejí moderní kontrast. Bytové doplňky z broušeného kovu jsou skvělým doplňkem. Na obrázku Zehnder Kazeane v černé barvě.

Zehnder Kazeane
Zehnder Kazeane | Zdroj: © Zehnder Group

Neo Green. Odraz naší touhy po přírodním prostředí

Zelené tóny vyvažují naši touhu po větším zastoupení přírody v našich životech. Stěny a podlahy, ale také textilie a dekorace se objevují v odstínech zelené. Jemně mátová nebo petrolejově zbarvený grafit jsou odrazem naší touhy po přírodním prostředí. Tělové odstíny, světle hnědé a šedé tóny radiátorů Zehnder navozují harmonii a klid.

 

Zdroj: © Zehnder Group

Matka země. Terakota jako symbol pro teplý a zemitý vzhled

Materiál i barva terakoty pomáhají vytvořit zemitý a teplý vzhled. Vysoce pigmentované zbarvení terakoty a syté, avšak sluncem vybledlé plné barvy přispívají k přirozenému a elegantnímu vzhledu. Odstíny bavlněné bílé, okrové, cihlově červené a hnědé jsou kombinovány a vytvářejí paletu zemitých barev.

Terakota je symbolem Země, na které žijeme, a naší silné touhy ji chránit. Na obrázku článkový radiátor Zehnder Charleston a plochá otopná stěna Zehnder Roda.

Zehnder Charleston a plochá otopná stěna Zehnder Roda
Zehnder Charleston a plochá otopná stěna Zehnder Roda | © Zehnder Group

Mystický domov. Místo pro osobní rituály a wellness

Drsné, přírodní povrchy kontrastují s rafinovaným designem. Hrubé betonové textury v kombinaci s leštěnými kamennými povrchy poskytují našim smyslům nevšední zážitek. Černá, rozmanité odstíny šedé a barva grafitu jsou klíčem k mystickému domovu.

Jednobarevné místnosti jsou zvýrazněny tmavě modrými tóny a broušeným kovem. Paleta tlumených barev je určena pro klidný prostor, pro osobní rituály a wellness. V pozadí obrázků svislý radiátor Zehnder Charleston a elektrický topný modul Zehnder Zenia.

Zehnder Charleston a elektrický topný modul Zehnder Zenia
Zehnder Charleston a elektrický topný modul Zehnder Zenia | Zdroj: © Zehnder Group

Nový svět barev jsme představili také při webináři.

Online katalog radiátorů Zehnder

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder