asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Minerální izolační vlna nové generace

07.07.2009
Společnost Knauf Insulation, jeden z předních a nejrychleji rostoucích světových výrobců izolačních materiálů, uvádí na trh zcela novou řadu vlastní generace izolačních produktů z minerální vlny.  Ta je vyrobena s pomocí nové revoluční technologie ECOSE® Technology. Nová přírodní izolace se výrazně liší od tradičních izolačních materiálů – při její výrobě se namísto ropného základu používá patentované přírodní pojivo z rychle se obnovujících organických látek bez obsahu formaldehydu.

Nová generace minerální izolace s technologií ECOSE® Technology je díky použití přírodního pojiva výrazným krokem směrem k trvale udržitelnému stavebnictví, neboť se vyrábí bez použití formaldehydu a fenolu. Ve srovnání s tradiční minerální izolační vlnou, naše produkty nejenže zlepšují vnitřní kvalitu vzduchu, ale také přispívají k celkové udržitelnosti budov.

S minerální izolační vlnou s ECOSE® Technology se skvěle manipuluje - produkty jsou měkčí, méně prašné, bez zápachu a snadno se řežou. Minerální izolace zachovává stávající vynikající mechanické vlastnosti - vysokou izolační a akustickou schopnost, paropropustnost a ohnivzdornost.

Společnost Knauf Insulation se hlásí k myšlence trvale udržitelného rozvoje a ochrany celosvětového klimatu. Zodpovědnost k životnímu prostředí i aspekt trvalé udržitelnosti se také odrážejí v neustálém zlepšování a snaze posunout hranice technologie ještě dál. Uvedení nové pojivové technologie je naplněním vize společnosti nabízet zákazníkům nové a stále dokonalejší produkty, které budou uspokojovat poptávku po ekologických materiálech. S novou generaci izolací bude možné realizovat i ekologické stavby, které si žádají výlučně obnovitelné materiály.


Zdroj: Knauf Insulation

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media