Roztyly Plaza: Projekt nabídne flexibilní kanceláře přímo u metra

Roztyly Praha
Zdroj: Passerinvest Group

Administrativní budova Roztyly Plaza na Praze 4, jejíž výstavba byla zahájena na podzim loňského roku, nabídne k pronájmu kanceláře s celkovou plochou 21 700 m². Za návrhem sedmipatrové budovy stojí architektonické studio Aulík Fišer architekti.

Jak uvedla developerská a investorská společnost Passerinvest Group, proces pronájmů prostor byl již zahájen a je registrován zájem prvních potenciálních nájemců jak na kancelářské, tak i na obchodní prostory. Budova nabídne jak velkoplošné kanceláře s výměrou přes 3 000 m2 na jednom podlaží, tak díky flexibilním dispozicím je zároveň možné vytvořit i menší jednotky od 300 m2.

„Kromě standardních klientských požadavků na různá prostorová uspořádání, umíme uspokojit i nejvyšší nároky na kvalitu vnitřního prostředí zejména s ohledem na nadstandardní kapacity výměny vzduchu, což je pro mnoho nájemců nejen v době pandemie Covid-19 velmi důležitý parametr. Pokračujeme také v našem standardu velkorysého pojetí střešních zahrad a velmi zajímavým prvkem bude unikátní vnitřní atrium,“ uvedla Lenka Preslová, obchodní ředitelka Koncernu Passerinvest.

Výhodná dopravní dostupnost a vybavenost

Nová budova bude těžit ze své polohy přímo u stanice metra linky C Roztyly, autobusového terminálu městských, příměstských i mezinárodních linek a hlavních dopravních tepen (5. května, Jižní spojka). Součástí objektu budou také podzemní garáže s 330 parkovacími místy pro nájemce a dalších 100 míst pro parkoviště P+R. Milovníci cyklistiky ocení přímé napojení na cyklotrasu. Kolo pak můžou uložit do kolárny a následně využít šatnu a sprchy v zázemí.

Roztyly Praha
Roztyly Praha | Zdroj: Passerinvest Group

Vedle velkorysých kanceláří zde vzniká také 1 600 m2 obchodních ploch v přízemí budovy. Vzniknout by zde měl například supermarket, veřejná kantýna nabízející moderní stravování, drogerie a další obchody a služby pro každodenní využití.

Projekt vzniká v bezprostřední blízkosti parku Nové Roztyly, který navazuje na Krčský les. Spolešnost Passerinvest do tohoto prostoru dlouhodobě investuje a doplňuje jej o sportovní a relaxační prvky. V parku je možné využít řadu sportovišť, jako třeba workoutové hřiště, venkovní fitness, parkurové hřiště, discgolf či běžecké a cyklistické trasy. Pro další relaxaci či neformální schůzky budou moci nájemci využít posezení na rozlehlé střešní terase se zahradní úpravou, bohatou zelení či atrium s relaxačními zónami a vodními prvky.

red