Na Praze 11 vzniká administrativní budova Roztyly Plaz

Roztyly Plaza
Zdroj: Passerinvest

Investiční a developerská společnost Passerinvest zahájila výstavbu nové administrativní budovy Roztyly Plaza. Objekt o celkové ploše 23 000 m2 z dílny architektonického studia Aulík Fišer architekti vyroste přímo u stanice metra trasy C Roztyly v Praze 11. Kromě administrativní funkce projekt nabídne také veřejné parkoviště P+R a několik obchodních jednotek.

Budova Roztyly Plaza nabídne kromě prvotřídních kancelářských ploch v sedmi nadzemních podlažích také 1 500 m2 obchodních prostor v přízemí. Do budoucna se zde počítá se supermarketem, veřejnou kantýnou a dalšími službami pro každodenní využití.

Součástí objektu budou také podzemní garáže s 330 parkovacími stáními pro nájemce a dalšími 100 místy parkoviště P+R. Díky své poloze bude Roztyly Plaza výborně dostupná nejen MHD, ale vzhledem k přilehlým dopravním tepnám (magistrála, Jižní spojka, dálnice D1) i automobilem.

„Objekt Roztyly Plaza v sobě bude kombinovat stylovou moderní architekturu a maximální funkčnost i pohodlí. Kromě velkorysých kanceláří kategorie A budou mít nájemci budovy k dispozici unikátní vnitřní atrium s odpočinkovými zónami, vodními prvky a prostory pro setkávání a také pobytovou střešní terasu bohatě osázenou zelení,“ vysvětlila Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení Koncernu Passerinvest.

Roztyly Plaza bude splňovat kritéria udržitelného urbanismu a disponovat příslušnými certifikáty s důrazem na úsporné technologie a vytvoření komfortního pracovního prostředí pro zaměstnance

V blízkosti objektu Roztyly Plaza se nachází park Nové Roztyly, kde je k dispozici několik sportovišť, jako např. workoutové hřiště, venkovní fitness, parkourové hřiště či několik běžeckých a cyklistických tras. Jsou zde instalovány koše pro hru discgolf a v letních měsících se navíc v parku pořádá mnoho akcí pro širokou veřejnost včetně vedených sportovních lekcí, a to zcela zdarma.

red