DESIGN ROADSHOW 2012

DESIGN ROADSHOW 2012

Unikátní celorepublikový projekt pro architekty a designéry – Design Roadshow 2012 slaví úspěch! Již od podzimu minulého roku představuje v jednotlivých krajích České republiky největší novinky interiérového designu. Už 9. října navštíví jeden ze dvou posledních – Ústecký kraj, aby i zde prezentoval nejnovější technologie pro koncept interiéru.

Titulní foto: Expozice Design Roadshow 2012

Sledovat trendy v tak rychle se rozvíjejícím odvětví, jakým architektura, popřípadě interiérový design bezpochyby je, není snadné. Autoři Roadshow si to uvědomili a stvořili unikátní projekt, který v jednotlivých krajích představuje nové technologie, které lze využít při návrhu a řešení soukromých či komerčních prostorů. Veškeré prezentované novinky jsou na místě k vidění, a to v rámci reálně vyrobeného miniinteriéru. Nechybějí zde dveře, obkladové panely, nábytek a mnoho dalšího, celá expozice je sladěna jedním společným motivem – lístkovým dekorem.

Roadshow Hradec Králové  Roadshow České Budějovice


Sladit si interiér do jednoho celku lze díky těmto novinkám:

 
Grafosklo – designové sklo s jednoduchou nebo sendvičovou stavbou, do kterého lze zatavit digitální tisk, textil nebo další materiály: tapety, kov, dýhu či lístečky z herbářů. Grafosklo je možné použít jako celoskleněnou stěnu, obklad na stěnu, za kuchyňskou linku, jako skleněnou desku stolu nebo výplň zábradlí, nábytkových dvířek. Výrobcem je přerovská společnost J.A.P.Sladění interiéru s technologiemi Grafosklo, Overaface a designovým obkladem Sapeli

Overface – digitální grafika, kterou lze opatřit hladká nábytková dvířka i další plochy – a to jakýmkoliv motivem, fotkou, třeba i z vlastní dovolené, a docílit tak nevšedního designu v interiéru. Tato revoluční technologie pochází z dílny společnosti Trachea.

Designový obklad Sapeli – systém panelů, které lze pořídit ve stejných povrchových úpravách jako dveře a zárubně této značky. Ať už si vyberete dýhu, kamennou dýhu, vysoký lesk, tzv. vacuo povrch nebo mnoho dalších, vždy dosáhnete skvělého efektu sladění obkladu s dveřmi a zárubněmi. Obkladový systém Sapeli lze kombinovat i se sklem! 

Kromě výstavní expozice na vás čeká:

  • tým odborných technologů, kteří zodpovědí všechny vaše dotazy
  • množství vzorků skla, nábytkových dvířek a dalších prvků
  • materiály technického charakteru, vzorníky atd., které můžete použít ve své praxi

Zaujali jsme vás? Pak nás navštivte:
9. 10. 2012 – Ústí nad Labem (hotel Clarion, Špitálské náměstí 3517, od 17.00 hod.)

23. 10. 2012 – Jihlava
30. 10. 2012 – Liberec

Registrovat se můžete na e-mailu: registrace@dendrit.cz 
Více informací naleznete na www.umimeudelatdomov.cz.
 

–>–>