Koupelna: dokonalé útočiště ve stresové době

Umyvadlové mísy Miena v alpské bílé, Kaldewei Meisterstück Conoduo v alpské bílé a sprcha Conoflat ve woodberry hnědé
Zdroj: KALDEWEI

Řešení pro koupelny od Kaldewei dokáží vytvořit wellnessové oázy i mezi vlastními čtyřmi stěnami

Lidé v současné době tráví mnoho času ve vlastních čtyřech stěnách. Mezi domácí kanceláří, péčí o děti a dalšími každodenními povinnostmi již často není dostatek prostoru pro relaxaci a okamžiky pohody. Přitom právě koupelna může být dokonalým místem klidu a tichým útočištěm, kde lze znovu načerpat ztracené síly.

Jako výrobce prémiových koupelen není Kaldewei pouze milovníkem kvalitního designu, nýbrž také zdrojem inspirace pro trávení oddechového času ve svém obydlí. S umyvadlovou mísou Miena, koupací vanou Meisterstück Conoduo a sprchou Conoflat se díky vzájemně dokonale sladěnému designu stává koupelna stylovým místem k odpočinku.

Uveďte své smysly do opojení s Meisterstückem Conoduo

Základem energizující koupele je Meisterstück Conoduo. Tato koupací vana upoutá svým ušlechtilým designem a dokonalou estetikou: architektonická, geometrická, beze spár. Na přání lze zážitek z koupání obohatit také koupelnovým audiosystémem Sound Wave. Díky němu se koupací vana změní ve stylovou ozvučnici. Svou sbírku hudby si tak můžete s použitím smartphonu, notebooku nebo tabletu užít zcela novým způsobem.

Meisterstück Conoduo v alpské bílé
Meisterstück Conoduo v alpské bílé | Source: KALDEWEI

Sprcha Conoflat v úrovni podlahy završuje designový koncept

Pro větší komfort bez omezení nabízí Kaldewei také bezbariérová řešení, která by neměla v moderní koupelně chybět. Díky promyšlené koncepci designu je sprcha Conoflat v úrovni podlahy perfektním vizuálním doplňkem ke vkusné koupací vaně Conoduo a nabízí extrémně plochý design bez hran.

Sprcha Conoflat ve woodberry hnědé
Sprcha Conoflat ve woodberry hnědé | Source: KALDEWEI

Další informace a obrazový materiál naleznete v tiskovém středisku společnosti Kaldewei na: www.kaldewei.cz