Charleston přináší tepelnou pohodu již po desetiletí

Zehnder RAD V0119 Create charleston keyvisual quer konfetti Print 75791
Zdroj: Zehnder

Pokud je při rekonstrukci a zařizování interiéru kladen důraz na výběr kvalitních značek, pak nelze v případě topných těles opomenout tradičního švýcarského producenta, společnost Zehnder.

Právě radiátory Zehnder Charleston letos slaví výročí 90 let od uvedení do provozu. Co opakovaně přesvědčuje zákazníky k jejich pořízení?

Zehnder Charleston je dnes – za neustálého vylepšování funkčních vlastností a zdokonalování vzhledu – vskutku všestranný radiátor, se kterým projektanti či zkušení řemeslníci zrealizují každý projekt s jistotou, že jejich klientům nabízí ideální řešení.

Žádné jiné topné těleso není tak variabilní – k dispozici je široká škála rozměrů, tepelných výkonů a typů připojení včetně atypického provedení do oblouku. Legendární „Charleston“ opatřený dvojvrstvým lakováním produkuje oproti tradičním deskovým tělesům vyšší podíl sálavého tepla, které působí stejně příjemně jako sluneční paprsky. Výsledkem je maximálně přirozené a zdravé vnitřní klima.

Tyto klasické radiátory, ovšem s hladkým povrchem, lze snadno čistit a díky tomu nedochází k víření prachu v místnosti a je také zaručen stálý výkon tělesa bez zvyšování nákladů na vytápění.

Zehnder RAD Charleston Retrofit Komfortable Bedienung Bad Office 72194
Source: Zehnder

Detailní informace získáte na www.zehnder.cz/zehnder-charleston-slavi-90-let