Haly pro zemědělce I Zemědělské haly AVG

hala pro zemedelce AVG
Zdroj: AVG group

AVG GROUP je známým výrobcem hal, které jsou vyrobeny v certifikovaném výrobním závodě podle přísných evropských norem a vnitropodnikových směrnic. Výroba hal AVG nabízí nejlepší konstrukční řešení, která jsou ověřena stovkami realizací. Haly od AVG GROUP našly své spokojené zákazníky nejen na Slovensku a Česku, ale také ve Francii, Rakousku, Maďarsku, Německu, Polsku nebo i v Jižní Americe.

HALY PRO ZEMĚDĚLŮ pro různé využití přímo od výrobce AVG GROUP

Zemědělské haly AVG jsou vyrobeny v našem certifikovaném výrobním závodě systémových hal odborně a kvalitně.

Haly pro zemědělce od AVG GROUP se využívají zejména jako haly pro chov zvířat, haly pro kravíny, haly pro chov prasat, haly pro chov drůbeže, haly pro chov ovcí, haly pro skladování obilí, haly pro skladování sena a slámy, haly pro senáže, haly pro zastřešená hnojiště, garáže, sklady a podobně.

AVG GROUP – VÝROBCE HÁL – rozumí a zná požadavky a potřeby zemědělců. Díky tomuto porozumění a poznatkům využívá zkušeností výrobce hal AVG většina zemědělských farem, zemědělských družstev nebo samostatně hospodařících zemědělců.

HALY AVG – tvoří nejzkušenější tým odborníků z konstrukce hal, certifikované výroby a odborné montáže

Systém výstavby AVG umožňuje realizovat originální řešení zemědělských hal s vysokou kvalitou as maximálním využitím prostoru. Nejlepší řešení od AVG jsou zárukou, že každá dodávka haly pro zemědělce bude jedinečná.

Ve vašem regionu bude moderní farma splňovat kritéria pro chov dobytka, drůbeže, ovcí nebo pěstování rostlin, plodin i požadavky pro jejich správné skladování.

Zemědělská hala z výroby AVG nebude omezovat žádného investora. Novým moderním řešením takové originální haly AVG se vytvoří nejlepší provoz, tak aby přinesl vysokou produktivitu práce, vysokou uživatelskou kvalitu a rychlou návratnost investice.

Zdroj: AVG group

AVG GROUP –„vyrábíme haly na tisíc způsobů“

Haly pro zemědělce od výrobce AVG GROUP lze přizpůsobit i individuálním požadavkům zemědělců. AVG GROUP výroba hal a výroba ocelových konstrukcí vyrábí i moderní fasádní systémy, provětrávané fasády, kvalitní hliníková okna a dveře, prosklené fasády i interiérové ​​prosklené stěny a příčky, které mohou být použity v návrhu haly dle vašeho požadavku.

ZEMĚDĚLSKÉ HALY od výrobce AVG GROUP – „PRO MALÉ a VELKÉ PROJEKTY“

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group