Jak postavit halu?

Společnost AVG GROUP nabízí moderní multifunkční haly s využití pro jakýkoli prostor. „Jak postavit halu?“ a co všechno je třeba vědět a udělat ve správném postupu se vám pokusíme přiblížit v tomto článku.

Využití haly

Využití haly je základní informace pro to, jakou halu budete potřebovat. Haly AVG nabízejí nejširší možnosti využití. Je velmi důležité halu konstrukčně navrhnout tak, aby bylo možno změnit její původní záměr využití. Toto je vhodné a potřebné i pro rychle se měnící dobu a možnosti podnikání.

Po určení správného využití haly s odkazem i pro budoucnost budou známy požadavky pro vhodný návrh nosné konstrukce haly, střešního a stěnového opláštění, oken a dveří, základových patek a betonové podlahy.

AVG HALOVÉ OBJEKTY „PRO MALÉ A VELKÉ PROJEKTY“

Technický návrh haly

Poté, co vám bude známo přesné využití haly pro vaše současné potřeby a možná i budoucí možnosti jejího využití, doporučujeme se vám obrátit přímo na výrobce hal. Ocelové haly, montované budovy, ocelové konstrukce přímo od výrobce AVG GROUP patří k nejvíce využívaným řešením.

Zdroj: AVG group

Správná konstrukční řešení pro montované haly, montované budovy vám navrhne výrobce AVG. Společnost AVG GROUP má zrealizovaných a vyrobeno více než 1000 hal v různých provedeních.

Pracovníci technických oddělení a výroby v AVG GROUP znají nejlepší a ověřená konstrukční řešení návrhu ocelových konstrukcí, střešních a fasádních plášťů, oken a dveří, prosklených fasád, odvětraných fasád, dělících příček a podobně.

Zdroj: AVG group

AVG GROUP – „VYRÁBÍME HALY NA 1000 ZPŮSOBŮ“

Povolení ke stavbě

Je velký předpoklad, že pro stavbu vaší haly budete potřebovat stavební povolení. K vydání stavebního povolení je nutná projektová dokumentace. Jejím obsahem by měla být, celková situace stavby, připojení na inženýrské sítě, projekt vnitřních instalací (voda, elektřina, vytápění a podobně). Součástí dokumentace může být již i technická část dokumentace ocelové haly vypracovaná výrobcem AVG GROUP v rozsahu statika ocelové haly AVG a zakládání haly, technické a konstrukční výkresy pro ocelové konstrukce, opláštění, výplně otvorů, prosklené fasády a jiné systémy pro které jste se rozhodli.

Zapamatujte si, že správně a odborně vypracovaná projektová a technická dokumentace k vaší hale vám může ušetřit finanční prostředky, váš čas a určí i kvalitu stavby haly.

Zdroj: AVG group

HALY AVG 100% ORIGINÁL AVG – „PROSTOR PRO VÁŠ BIZNIS“

Pokud hledáte kvalitu, nejlepší řešení, zkušenosti, skutečnou garanci, tak se vám doporučujeme obrátit na společnost AVG GROUP. Je to výrobce, který vám zaručí vše, co hledáte. Pro haly AVG a objekty AVG se rozhodla většina investorů, kteří stavěli haly. AVG GROUP nabízí široký sortiment hal a fasádních systémů, které vyrábí ve vlastním certifikovaném výrobním závodě.

Zdroj: AVG group

AVG GROUP – NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ – VLASTNÍ VÝROBA – VLASTNÍ MONTÁŽ – KVALITNÍ DOKUMENTACE – ZÁRUKA  A SERVIS – VÁŠ NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ PARTNER!

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group