Uzávěrka soutěže BEFFA se posouvá o měsíc

Uzávěrka soutěže BEFFA se posouvá o měsíc

Soutěž energeticky, architektonicky a konstrukčně výjimečných staveb a projektů Building Efficiency Awards už ve svém prvním ročníku vzbudila velkou pozornost u odborné i laické veřejnosti. K 30. červnu bylo do soutěže přihlášeno dohromady už 131 staveb a projektů z České a Slovenské republiky. Pro neutuchající zájem se organizátoři soutěže rozhodli termín pro podání přihlášek prodloužit o měsíc, a to do 31. července 2012. Ti, kteří se ještě nerozhodli anebo původní termín nestihli, mají tedy ještě šanci!

Podle předběžných součtů to vypadá, že prozatím je převaha projektů z České republiky. V obou zemích je pak nejvíce přihlášených v kategorii rodinných domů, následují (zejména v Česku) nebytové domy a rekonstrukce. Ve studentské soutěži se naopak přihlásilo více projektů ze Slovenska. Nejtvrdší konkurence v regionálních kolech čeká (prozatím) české projekty v Jihomoravském a Středočeském kraji a ty slovenské pak v Bratislavském kraji.

Hned první ročník soutěže tedy skýtá co do počtu přihlášených staveb mimořádně kvalitní konkurenci. Pokud jste ještě svůj projekt či stavbu nepřihlásili, neváhejte. Čas máte do 31. července.

Přihlásit se můžete zde.

–>–>